Kalendarz InO Warszawy i Mazowsza - 2014 rok

Kalendarz turystycznych imprez na orientację
Warszawy i Mazowsza
na rok 2014

Aktualizacja: 2014-12-16 - msegit & waldar & mpietrzak

Zobacz też: kalendarz na stronie orienteering.waw.pl
Zobacz też: Turystyczno-Rekreacyjne Imprezy na Orientację (TRInO)
Zobacz też: Kalendarz turystycznych imprez Warszawy i Mazowsza na 2015 rok
Termin Nazwa Imprezy Organizator Kierownik Ranga
Kat.
D N Miejsce Uwagi
śr. 1.01.
XII Noworoczno-Bąbelkowe MnO Klub InO STOWARZYSZE
Stowarzyszenie Team 360 Stopni
Z.Szymańska U.Trykozko M.Krasuski W-2 TZ
TP
1
1
- W-wa - Daków reg.
sob. 4.01.
Zimowe 2x2 KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- Siczki TMWiM
sob. 11.01.
II MnO "Świdermajery" Klub InO STOWARZYSZE Marcin Szajko W-2 TZ TU
TP
1 1
1
1 1
-
Otwock reg.
sob. 25.01.
IV Zimowe Marsze na Orientację
"ZiMnO"
Koło PTTK nr 1
przy PW
Szymon Bijak W-2 TZ TU
TP
2 2
1
-
-
W-wa - Młociny TMWiM
nd. 26.01.
XXXVII Rajd na Orientację
"ORIENT"
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- Warszawa Wesoła TMWiM
czw. 30.01.
19. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
- 1 1
1
Warszawa  
31.01.-2.02. XLIII Maraton MnO KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda PP-4 TZ TU
TP
2 2
2
3 3
3
Brzeźnica k.Kozienic PP
sob. 22.02.
XVIII "Zima na Pradze" HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal L-1 TZ TP
TF BnO
1 1
1 1
- W-wa - Park
Skaryszewski
 
czw. 27.02.
Kusaki Klub InO STOWARZYSZE B. Szmyt & D. Walczyna L-1 TZ TP - 1 1 Warszawa  
4.03.-2.04. XI Kurs Organizatorów i Animatorów InO MKInO -
L-1 Sz 1 - Warszawa Wydział Transportu PW
czw. 6.03.
20. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
- 1 1
1
Warszawa  
7-9.03. XV Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w MnO "GOSK 2014" Gdańsk Jarosław Kabuła PP-4 TS TJ
TM TD
    Pomorze PP
sob. 15.03.
XVIII Nocne Manewry KTE TRAMP, KInO STOWARZYSZE Tomek Dombi W-2 TZ TU
TP
- 1 1
1
Pomiechówek TMWiM
pt. 21.03.
Tappabuchino Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna L-1 TZ TP 1 1 - Warszawa-Mokotów  
sob. 22.03.
Gra w kolory: zielony Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt L-1 TZ TP 1 1 - Warszawa-Mokotów  
nd. 23.03.
XXXVII Rajd na Orientację
"ZAW-OR 2014"
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TZ TU
TP
2 2
1
- Otwock TMWiM bno KOM.TECH.
nd. 23.03.
XXIII Marcowe Idy Mokotowski Klub Turystyczno-Krajoznawczy Stołecznego O/PTTK Krzysztof Stańczyk W-2 TS
TP
1
1
- Zielonka  
wt. 1.04.
Hubal-InO 3 SKKT PTTK 101 Beata Pluta L-1 TZ TP 1 1 -
-
W-wa - Targówek  
4-6.04. Tropy Żubra PlessInO A. Skoczyński PP-4 TS TJ
TM TD
3 3
2 2
1 1
1 1
Pszczyna PP
sob. 12.04.
Wiosenne 2x2 KInO "Skróty" Radom Przemysław Gawlik W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- -
-
Garbatka Letnisko TMWiM
pon. 21.04.
XXX Wielkanocny Rajd na
Orientację "AnInO 2014"
KInO Oddziału PTTK Warszawa Praga Andrzej Kędziorek W-2 TZ TJ
TP
1 1
1
-
-
W-wa - Falenica TMWiM
śr. 23.04.
III Rower & Roll Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt
Dariusz Walczyna
L-1 TR TRoll 1 1 - Warszawa  
sob. 26.04.
XVI Rajd na Orientację
"Lilijka 160"
Chorągiew Stołeczna ZHP Aleksandra Bereżańska W-2 TS TZ TU
TJ TM TP TD
2 2 2
2 2 2 2
-
-
ok. Warszawy TMWiM
śr. 7.05.
21. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
- 1 1
1
Warszawa-Mokotów  
nd. 11.05.
RnO ŚwidRiNO 2014 Klub InO STOWARZYSZE Piotr Stachowiak L-1 TZ TP
TO
1 1
1
- Otwock-Świder fb
16-18.05. ZaDyMnO 2014 360 team   L-1 TO RJnO 1 1 - Stara Wieś k.Otwocka  
nd. 18.05.
Harcerski Piknik Rodzinny Klub InO STOWARZYSZE T. Dombi L-1 TO TF 1 1 - W-wa - Sady Żoliborskie  
23-25.05. XVI Wiosenne MnO
"WiMnO 2014"
Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna PP-4 TS TJ
TP TKr
2 2
2 1
1 1
- -
Serpelice
Podlaski Przełom Bugu
PP
sob. 24.05.
"Saska Kępa Osieckiej"
IX Święto "Spotkajmy się na Saskiej Kępie"
Oddział PTTK Warszawa Praga Danuta Kończak L-1 TO 1 - W-wa - Saska Kępa  
czw. 29.05.
III Majaczki Magdalenki Klub InO STOWARZYSZE Magdalena Senderowska L-1 TZ TP 1 1 - W-wa - Bielany reg.
nd. 1.06.
I EskapebolInO SKPB Warszawa M.Maszewska M.Pietrzak W-2 TZ TU
TP TF
2 2
2 1
- -
- -
Lasy Sękocińskie  
13-15.06. LX Ogólnopolski Nocny Rajd Świętokrzyski KInO "Skróty" Radom Bartosz Tyczyński W-2 TZ TU
T-GPS
-
-
1 1
1
Samsonów / Góry Świętokrzyskie  
nd. 15.06.
10xSOLO HKT "TREP" PTTK Piotr Orlański L-1 TZ TP 1 1 - W-wa - Stara Miłosna TZ-ind.
nd. 15.06.
Mistrzostwa Okręgu w Orientacji Precyzyjnej Sekcja Orientacji Sportowej KU AZS WAT J.Kijewski R.Chachurski L-1 TO 1 - W-wa - Bemowo TO reg.
19-22.06. XXIII Mistrzostwa Polski w Indywidualnych MnO
MATNIA 2014
ORIENTOP Jacek Gdula M-5 TS TJ
TO TP
3 3
2 2
2 2
1 1
Dolny Śląsk MP
28-29.06. X InO Świętojańskie Koło PTTK nr 1
przy PW
Szymon Bijak O-3 TZ TU
TP TKr
2 2
2 1
2 2
- -
Łochów TMWiM
śr. 2.07.
22. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
- 1 1
1
Warszawa-Targówek  
sob. 5.07.
II RnO "Szwenda" Pepisko, Hufiec ZHP Wyszków, Nadbużańskie Forum Samorządowe   W-2 TO TP 1 1 - - Wyszków MnO RJnO
11-13.07. II Grillowanie Kosmatych InOków Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna O-3 TZ TU
TO TR
7 7
3 3
3 3
2 1
Jezioro Zegrzyńskie plakat
nd. 20.07.
XII Wakacyjne Serce
z Lampionem
Klub InO STOWARZYSZE Robert Kamela W-2 TZ TU
TP TR
2 2
2 1
- Marki TMWiM
śr. 6.08.
III Utop Marzanny! Klub InO STOWARZYSZE Magdalena Senderowska W-2 TZ TP - 1 1 Warszawa NOWY TERMIN!
sob. 9.08.
III Letnie Błądzenie Klub InO STOWARZYSZE Joanna Puternicka W-2 TZ TU
TP RK
2 2
2 -
- -
- 1
ok. Warszawy TMWiM IMPREZA ODWOŁANA
23-24.08. III Wakacyjna InO KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda O-3 TZ TU
TP
1 1
1
2 2
2
Tarłów k.Opatowa  
01.06-31.08. Nawigacyjny Rajd Rowerowy Muzeum Powstania Warszawskiego - L-1 rekr. 1 - W-wa - Centrum /Wola /Mokotów RJnO
pt. 12.09.
II Mistrzostwa Kozienic AlexTravel.Pl Piotr Zgoda W-2 TU TP 2 2 - - Kozienice  
nd. 21.09.
II EskapebolInO SKPB Warszawa Paweł Łodziński W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- -
-
Zalesie Górne reg., zapisy
26-28.09. XXXVII Drużynowe Mistrzostwa Polski
w Turystycznych InO
DInO Adam Rodziewicz M-5 TS TJ
TM TD
3 3
2 2
1 1
1 1
Dolny Śląsk MP
sob. 27.09.
Hubal-InO 4 SKKT PTTK 101 Beata Pluta L-1 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
W-wa - Choszczówka  
pon. 29.09.
UrsInO: Anternatywy 4 Klub InO STOWARZYSZE Magdalena Senderowska Michał Kaczmarski Piotr Stachowiak L-1 TZ TU TP   1 1 1 W-wa - Ursynów Orienteering Week - Europejski Tydzień Ruchu
wt. 30.09.
InO na Jelonkach Klub InO STOWARZYSZE Paweł Rozwadowski L-1       W-wa - Jelonki
śr. 1.10.
InO nie InO Klub InO STOWARZYSZE Ania Natusiewicz L-1       W-wa - Siekierki
czw. 2.10.
23. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU TP   1 1 1 W-wa - Stegny
pt. 3.10.
TappabuchInO vol.2 Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna L-1 TZ TU TP   1 1 1 W-wa Ochota
sob. 4.10.
Jesienne 2x2 KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- -
-
Królewskie Źródło k.Kozienic
TMWiM reg.
nd. 5.10.
InO z Niepoślipką Wytrzeszczone Niepoślipki Tomasz Renata Agata Zuzanna Łascy L-1       Zielonka
sob. 11.10.
Mazowieckie Mini Tropy Stowarzyszenie "Tropy"   L-1 TK TP 1 1 - ok.Piaseczna fb reg.
10-12.10. V Przejście Smoka Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt PP-4 TZ TU
TT TP
2 2
2 2
2 2
1 -
Wzniesienia Łódzkie PP reg.
sob. 18.10.
TRnO XIX Jesień Idzie
im. Macieja Ostrowskiego
Koło PTTK nr 1
przy PW
Łukasz Skłodowski W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- Chotomów TMWiM
sob. 18.10.
ŁugInO Klub InO STOWARZYSZE, Klub Batory OSM Michał Kaczmarski L-1 TZ TP 1 1 - - Otwock reg.
24-26.10. XXXVII Ogólnopolski RnO
PODKUREK 2014
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal PP-4 TS TJ
TM TP
1 1
2 1
2 2
- -
Lucynów k.Wyszkowa PP TKr
czw. 6.11.
24. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU TP   1 1 1 W-wa - Ursus  
7-9.11. XXIII Mistrzostwa Polski
w Nocnych MnO
Szczecin Bartłomiej Mazan M-5 TS TJ - - 5 5 Zachodniopomorskie MP
14-16.11. XIV MnO Jakuza KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda O-3 TZ TU
TP
2 2
2
3 3
3
Ziemia Radomska TMWiM
22-23.11. Nocne Manewry SKPB SKPB Warszawa Magda Maszewska W-2 TZ TU
TP
- 1 1
1
ok. Warszawy reg.
28-30.11. Centralny Kurs Przodowników InO KInO ZG PTTK Waldemar Fijor
Zbigniew Tarnowski
O-3 TO 1 - Toruń  
sob. 29.11.
XIX InO u Piotra Mazowiecka KInO PTTK Piotr Janowski W-2 TZ TU
TP
- -
-
2 2
2
W-wa - Ursynów TMWiM reg. fb
nd. 30.11.
XXVIII Mokotowski Rajd na Orientację Mokotowski Klub Turystyczno-Krajoznawczy Stołecznego O/PTTK Krzysztof Stańczyk W-2 TS
TP
1
1
- ok. Warszawy  
czw. 4.12.
Barbarina Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt L-1 TB   1 W-wa - Mokotów  
sob. 6.12.
X Jubileuszowy Mazowiecki Zlot Aktywu InO Mazowiecka KInO PTTK MKInO L-1 RK 1 1 W-wa - Pole Mokotowskie  
pon. 8.12.
II InO ze Świętym Mikołajem Paweł Aniszewski KT „Traper”
Gim.Miejskie nr 2 w Mińsku Maz.
L-1 TP TM 1 1 - - Mienia  
czw. 11.12.
25. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU TP   1 1 1 W-wa - Wilanów  
12-14.12. XVII Ogólnopolski Zlot
Przodowników InO
Paweł Kowalczyk KInO ZG PTTK O-3 RK - 1 Starachowice - Wąchock fb
sob. 20.12.
V ChoInO Klub InO STOWARZYSZE Tomek Dombi W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- W-wa - Aleksandrów  
Opracowanie: M.Segit, D.Walczyna, M.Pietrzak Wersja bieżąca.
Zobacz też: Kalendarz turystycznych imprez Warszawy i Mazowsza na 2015 rok
Objaśnienia skrótów:
  • M-5, MP - Mistrzostwa Polski (5 pkt. na odznakę InO)
  • PP-4, PP - Puchar Polski, PPM - Puchar Polski Młodzieży (4 pkt.)
  • O-3 - ranga ogólnopolska (3 pkt.) (patrz Kalendarz imprez ogólnopolskich)
  • W-2 - ranga regionalna (2 pkt.)
  • L-1 - ranga lokalna (1 pkt.)
Regulaminy imprez -> Strona główna MKInO <- Protokoły z imprez

-> Lista adresowa organizatorów imprez WiM <-