Kalendarz InO Warszawy i Mazowsza - 2015 rok

Kalendarz turystycznych imprez na orientację
Warszawy i Mazowsza
na rok 2015

Aktualizacja: 2015-12-29 - msegit & waldar & mpietrzak

Zobacz też: kalendarz na stronie orienteering.waw.pl
Zobacz też: Turystyczno-Rekreacyjne Imprezy na Orientację (TRInO)
Zobacz też: Kalendarz turystycznych imprez Warszawy i Mazowsza na 2016 rok
Termin Nazwa Imprezy Organizator Kierownik Ranga
Kat.
D N Miejsce Uwagi
czw. 1.01.
XIII Noworoczno-Bąbelkowe MnO - Jan Cegiełka L-1 TZ
TP
1
1
- W-wa - Falenica UWAGA: Impreza rangi L-1
sob. 10.01.
III MnO "Świdermajery" Klub InO Stowarzysze Marcin Szajko W-2 TZ TU
TP
1 1
1
1 1
Otwock-Świder TMWiM
nd. 11.01.
Gra w kolory: niebieski Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt L-1 TZ
TP
1
1
-
-
W-wa - Ursynów -
sob. 17.01.
XXXVIII Rajd na Orientację
"ORIENT"
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- W-wa - Wesoła TMWiM
sob. 17.01.
Zimowe 2x2 KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- Jedlnia Letnisko PZR
śr. 28.01.
26. OrtInO Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
W-wa - Włochy -
sob. 31.01.
XIX Zima na Pradze HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal L-1 TZ TP
TF
1 1
1
- Park Skaryszewski X Bieg Wedla kom.tech. dla prasy
nd. 1.02.
V Zimowe Marsze na Orientację
"ZiMnO"
Koło PTTK nr 1
przy PW
Szymon Bijak W-2 TZ TU
TP
2 2
1
-
-
W-wa - Bielany TMWiM
czw. 12.02.
III Kusaki Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt L-1 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
W-wa - Grochów -
nd. 15.02.
Gra w kolory: żółty Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt L-1 TZ
TP
1
1
-
-
W-wa - Szczęśliwice etap narciarski
20-22.02. XLIV Maraton MnO KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda PP-4 TZ TU
TP
2 2
2
2 2
2
Ciepielów PP
3.03.-1.04. XII Kurs Organizatorów i Animatorów InO MKInO Dariusz Walczyna
L-1 Sz 1 - Warszawa -
śr. 04.03.
27. OrtInO Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
W-wa - Wola -
13-15.03. XIX Nocne Manewry KTE TRAMP, KInO Stowarzysze Tomek Dombi M-5 TZ TU
TP
- 3 3
2
Budy Grabskie PP
pt. 20.03.
COŚ Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt L-1 TZ TP - 1 1 W-wa - Targówek -
sob. 21.03.
Wiosenne 2x2 KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- Królewskie Źródło k.Kozienic PZR
eliminacje rejonowe OMTTK reg.
nd. 22.03.
XXXVIII Rajd na Orientację
"ZAW-OR 2015"
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- W-wa - Młociny TMWiM +BnO
pt. 27.03.
IV Utop Marzannę! Klub InO Stowarzysze Magdalena Senderowska W-2 TZ TU
TP
- 1 1
1
W-wa - Fort Bema ZMIANA TERMINU!
nd. 29.03.
InO "Puszcza Biała" Koło PTTK nr 1
przy PW
Natalia Baryga L-1 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
Porządzie reg.
nd. 29.03.
"Lampionada" Klub InO Stowarzysze Marcin Okrzejski L-1 TZ TP 1 1 - - Mińsk Maz. fb +BnO
pon. 6.04.
Wielkanocna Impreza na Orientację
"GAMBIT"
HKT "TREP" PTTK Piotr Wieczorek L-1 TZ TU
TP
1 1
1
- W-wa - Falenica +BnO
nd. 12.04.
"Lampionada" Klub InO Stowarzysze Marcin Okrzejski L-1 TZ TP 1 1 - - Mińsk Maz. fb +BnO
śr. 15.04.
28. OrtInO Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
W-wa - Ochota -
sob. 18.04.
Impreza na orientację na Targach Turystyki i Wypoczynku "Lato 2015" MKInO Kazimierz Makieła L-1 TO TF
TD TM TJ
1 1
1 1 1
- W-wa - Wawer -
17-19.04. Stary Remol O/Szczecin Bartłomiej Mazan PP-4 TS TJ
TM TD
3 3
2 2
1 1
1 1
Świnoujście PP
sob. 25.04.
II InO z Niepoślipką Wytrzeszczone Niepoślipki Tomasz Renata Agata Zuzanna Łascy W-2 TZ TU
TP TF
2 2
2 1
- Zielonka TMWiM
śr. 29.04.
Oswój Smoka! Klub InO Stowarzysze A.Kadłubowska, B.Szmyt L-1 TO - 1 W-wa - Ochota -
1-31.05. Nawigacyjny Rajd Rowerowy Muzeum Powstania Warszawskiego - L-1 rekr. 1 - W-wa - Praga RJnO
nd. 10.05.
"Lampionada" Klub InO Stowarzysze Marcin Okrzejski L-1 TZ TP 1 1 - - Mińsk Maz. fb +BnO
15-17.05. XVI Długodystansowy Rajd na Orientację
"DyMnO"
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal L-1 TR
TP
1
1
- Kosów Lacki MnO, BnO, RJnO, ERnO
16-17.05. RYCHLIKI O/Regionalny Częstochowa Maciej Urbaniak PP-4 TS TJ
TM TD
3 3
2 2
1 1
1 1
ok. Częstochowy PP
wt. 19.05.
Oswój Smoka! 2 Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt O-3 TO - 1 W-wa - Mokotów I Ogólnopolski Tydzień Turystycznych Imprez na Orientację 16-24.05.2015
śr. 20.05.
Wieczorne InO z "Jedynką" Koło PTTK nr 1
przy PW
Dariusz Mazurek O-3 TU 1 - Politechnika Warszawska
(kom.tech.)
czw. 21.05.
29. OrtInO Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt O-3 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
W-wa - Marymont
pt. 22.05.
TRInO z Niepoślipką Klub InO Stowarzysze Renata i Tomasz Łascy O-3 TO 1 -
-
W-wa - Bemowo
sob. 23.05.
Hubal-InO 5 SKKT PTTK 101 Beata Pajęcka-Pluta O-3 TZ TP
TR
1 1
1
- - W-wa - Targówek
sob. 23.05.
TRInO na Saskiej Kępie HKT "TREP" PTTK Danuta Kończak O-3 TP 1 - - W-wa - Saska Kępa
nd. 24.05.
XVII Wiosenne MnO
"WiMnO 2015"
Klub InO Stowarzysze Dariusz Walczyna O-3 TZ TU
TP TKr
2 2
2 1
- -
- -
W-wa - Mokry Ług TMWiM
I OTTInO
czw. 28.05.
XLII Tappabuchino Klub InO Stowarzysze Dariusz Walczyna L-1 TZ TP 1 1 - W-wa - Mokotów Czwartek, 28 maja!
pt. 29.05.
IV Majaczki Magdalenki Klub InO Stowarzysze Magdalena Senderowska W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- W-wa - Śródmieście -
sob. 30.05.
10xSOLO HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- W-wa - Wesoła TMWiM
nd. 31.05.
III EskapebolInO SKPB Warszawa Mariusz Pietrzak W-2 TZ TU
TP TF
2 2
2 1
- -
- -
Lasy Chotomowskie TMWiM
4-7.06. XXIV Mistrzostwa Polski w Indywidualnych MnO
MATNIA 2015
O/Gdańsk Marek Pacek M-5 TS TJ
TO TP
3 3
2 2
2 2
1 1
Potęgowo MP
nd. 7.06.
"Lampionada" Klub InO Stowarzysze Marcin Okrzejski L-1 TZ TP 1 1 - - Mińsk Maz. fb +BnO
wt. 16.06.
3. Oswój Smoka Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt O-3 TO - 1 W-wa - Powiśle -
sob. 20.06.
"Lampionada" Klub InO Stowarzysze Marcin Okrzejski L-1 TZ TP 1 1 - - Mińsk Maz. fb +BnO
czw. 25.06.
30. OrtInO Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
W-wa - Muranów -
27-28.06. XI InO Świętojańskie Koło PTTK nr 1
przy PW
Szymon Bijak O-3 TZ TU
TP
2 2
2
1 1
-
Marianka k.Mińska Maz. TMWiM
sob. 4.07.
III Wyszkowski RnO "Szwenda" 2015 Stow. Pepisko i in.   L-1 TO TK 1 1 - - Rybienko Leśne k.Wyszkowa BnO RJnO
10-12.07. III Grillowanie Kosmatych InOków Klub InO Stowarzysze Dariusz Walczyna O-3 TZ TU/TO
TR
7 7
2
3 3
-
Kamieńczyk TMWiM
(wybrane etapy)
nd. 19.07.
XIII Wakacyjne Serce
z Lampionem
Klub InO Stowarzysze Robert Kamela W-2 TZ TU
TP TR
2 2
2 1
- Zimne Doły / Zalesie Górne TMWiM
24-26.07. IV Wakacyjna InO KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda P-4 TZ TU
TP TF
2 2
2 2
1 1
1 1
Tarłów k.Ostrowca Św. ZMIANA TERMINU!
wt. 11.08.
Oswój Smoka! 4 Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt L-1 TO - 1 W-wa - Ursynów -
czw. 27.08.
Oswój Smoka! 5 Klub InO Stowarzysze B.Szmyt, D.Mazurek L-1 TO - 1 W-wa - Powiśle -
nd. 13.09.
IV EskapebolInO SKPB Warszawa Magda Maszewska W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- -
- -
ok. Warszawy TMWiMIMPREZA ODWOŁANA
18-20.09. XXXVIII Drużynowe Mistrzostwa Polski
w Turystycznych InO
KT Przygoda Andrzej Kusiak M-5 TS TJ
TM TD
3 3
2 2
1 1
1 1
Nowa Sarzyna MP
sob. 19.09.
Hubal-InO 6 SKKT PTTK 101 Beata Pajęcka-Pluta L-1 TZ TP 1 1 -
-
W-wa - Choszczówka IMPREZA PRZEŁOŻONA
wt. 22.09.
6 Oswój Smoka! Klub InO Stowarzysze A.Kadłubowska, D.Mazurek L-1 TO - 1 W-wa - Wola Orienteering Week
czw. 24.09.
31. OrtInO Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
W-wa Mokotów Orienteering Week
sob. 26.09.
Jesienne 2x2
III Mistrzostwa Kozienic w MnO
KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- Przejazd /k. Kozienic PZR
sob. 26.09.
Nawigacyjny Rajd Rowerowy Klub InO Stowarzysze Dariusz Mazurek L-1 TO - 1 Pruszków Orienteering Week
nd. 27.09.
III InO z Niepoślipką Wytrzeszczone Niepoślipki Tomasz Renata Agata Zuzanna Łascy W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- Zielonka TMWiM
Orienteering Week
9-11.10. VI Przejście Smoka Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt PP-4 TZ TU
TT TP
2 2
2 2
2 2
1 -
Ok. Białegostoku PP
sob. 17.10.
InO bez nazwy KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- Kozienice PZR
nd. 18.10.
XX TRnO Jesień Idzie
im. Maćka Ostrowskiego
Koło PTTK nr 1
przy PW
Ryszard Wilk W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- W-wa Praga Południe -
23-25.10. XXXVIII Ogólnopolski RnO
PODKUREK 2015
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal PP-4 TS TJ
TM TP
2 2
2 1
2 2
1 -
Stara Wieś PP
śr. 11.11.
Independence Day Klub InO Stowarzysze Dariusz Mazurek L-1 TO - 1 W-wa - Wesoła -
14-16.11. XV MnO Jakuza KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda PP-4 TZ TU
TP
2 2
2
2 2
2
Brzeźnica PP
PZR
21-22.11. Nocne Manewry SKPB SKPB Warszawa Jarek Chodkowski W-2 TZ TU
TP
- -
-
1 1
1
Pilawa -
pon. 23.11.
32. OrtInO Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
W-wa - Rakowiec -
27-29.11. Centralny Kurs Przodowników InO KInO ZG PTTK Tomek Dombi
Waldemar Fijor
O-3 TO 1 - Warszawa  
sob. 28.11.
20. InO u Piotra Janowscy Piotr Janowski W-2 TZ TU
TP
- -
-
2 2
2
W-wa - Ursynów TMWiM
sob. 5.12.
XI Mazowiecki Zlot InO Mazowiecka KInO PTTK Dariusz Walczyna W-2 TZ TU
TT TP TW
1 1
1 1 1
1 1
1 1 1
W-wa Powiśle  
śr. 9.12.
33. OrtInO Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
W-wa - Gocław TMWiM
11-13.12. XVIII Ogólnopolski Zlot
Przodowników InO
KInO ZG PTTK Waldemar Fijor O-3 RK - 1 - Chełmno
czw. 17.12.
UrodzInO Klub InO Stowarzysze Tomasz Łaski L-1 TU - 1 W-wa - Wawer -
nd. 20.12.
VI ChoInO Klub InO Stowarzysze Tomek Dombi W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- W-wa - Żoliborz  
Opracowanie: M.Segit, D.Walczyna, M.Pietrzak Wersja bieżąca.
Zobacz też: Kalendarz turystycznych imprez Warszawy i Mazowsza na 2016 rok
Objaśnienia skrótów:
  • M-5, MP - Mistrzostwa Polski (5 pkt. na odznakę InO)
  • PP-4, PP - Puchar Polski, PPM - Puchar Polski Młodzieży (4 pkt.)
  • O-3 - ranga ogólnopolska (3 pkt.) (patrz Kalendarz imprez ogólnopolskich)
  • W-2 - ranga regionalna (2 pkt.)
  • L-1 - ranga lokalna (1 pkt.)
Regulaminy imprez -> Strona główna MKInO <- Protokoły z imprez

-> Lista adresowa organizatorów imprez WiM <-