Kalendarz InO Warszawy i Mazowsza - 2013 rok

Kalendarz turystycznych imprez na orientację
Warszawy i Mazowsza
na rok 2013

Aktualizacja:2015-03-03 - msegit & waldar & mpietrzak

Zobacz też: kalendarz na stronie orienteering.waw.pl
Zobacz też: kalendarz na stronie team360.pl
Zobacz też: Turystyczno-Rekreacyjne Imprezy na Orientację (TRInO)
Zobacz też: Kalendarz turystycznych imprez Warszawy i Mazowsza na 2012, 2014 rok
Termin Nazwa Imprezy Organizator Kierownik Ranga
Kat.
D N Miejsce Uwagi
wt. 1.01.
XI Noworoczno-Bąbelkowe MnO Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna W-2 TW/TZ
TU TP
1
1 1
- W-wa - Szczęśliwice reg.
sob. 5.01.
MnO "Świdermajery" Klub InO STOWARZYSZE Marcin Szajko W-2 TP
TU TZ
1
1 1
-
1 1
Otwock reg.
sob. 5.01.
X Rajd "FalInO" - I runda KInO Praga Płd. Andrzej Kędziorek L-1 TO 1 - W-wa - Falenica BnO open
sob. 12.01.
X Rajd "FalInO" - II runda KInO Praga Płd. Andrzej Kędziorek L-1 TO 1 - W-wa - Falenica BnO open
sob. 12.01.
XXXVIII Zimowy Rajd Nocny w MPK MKG Matragona
O.PTTK Mazowsze
- L-1 TO - 1 Karczew -
sob. 12.01.
Zimowe 2x2 KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TZ TU
TP TO
2 2
2 1
- Jedlnia Letnisko PZR
TMWiM, PZR
reg.
nd. 20.01.
XXXVI Rajd na Orientację
"ORIENT"
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TP/TF
TZ TO
1
1 1
- W-wa - Choszczówka
śr. 23.01.
11. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
- 1 1
1
W-wa - Ochota reg.
sob. 26.01.
X Rajd "FalInO" - III runda KInO Praga Płd. Andrzej Kędziorek L-1 TO 1 - W-wa - Falenica BnO open
nd. 27.01.
III Zimowe Marsze na Orientację
"ZiMnO"
Koło PTTK nr 1
przy PW
Szymon Bijak W-2 TZ TU
TP TN
2 2
1 1
-
-
W-wa - Wola TMWiM, AMM
reg.
sob. 2.02.
X Rajd "FalInO" - IV runda KInO Praga Płd. Andrzej Kędziorek L-1 TO 1 - W-wa - Falenica BnO open
czw. 7.02.
"Kusaki" Klub InO STOWARZYSZE B. Szmyt & D. Walczyna L-1 TZ TP - 1 1 W-wa - Kępa Gocławska reg.
sob. 9.02.
XVII "Zima na Pradze" HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal L-1 TZ TP
TF BnO
1 1
1 1
- W-wa - Park
Skaryszewski
VIII Bieg Wedla BnO
kom.tech., notka prasowa
wt. 12.02.
"Kusaki" Klub InO STOWARZYSZE B. Szmyt & D. Walczyna L-1 TZ TP - 1 1 W-wa - Kępa Gocławska reg.
sob. 23.02.
Karnawałowe 2x2 KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- Pionki PZR
reg.,karta
wt. 26.02.
Mazowiecka Narada Aktywu InO MKInO MKInO - - - - Warszawa -
5.03.-3.04. X Kurs Organizatorów i Animatorów InO MKInO
KInO OM
Anna Natusiewicz
L-1 Sz 1 - Warszawa ulotka
śr. 6.03.
12. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
- 1 1
1
W-wa - Stokłosy NOWY TERMIN reg.
8-10.03. XIV Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w MnO "GOSK 2013"     PP-4 TS TJ
TM TD
    Gdynia PP
sob. 9.03.
X Rajd "FalInO" - V runda KInO Praga Płd. Andrzej Kędziorek L-1 TO 1 - W-wa - Falenica BnO open
15-17.03. XLII Maraton MnO KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda O-3 TZ TU
TP
3 3
-
2 2
2
Radom TMWiM, PZR
reg.,karta
nd. 17.03.
XXII RnO Marcowe Idy MKKT przy O.PTTK Stołecznym Krzysztof Stańczyk W-2 TZ TJ
TP
- 1 1
1
ok.Warszawy (odwołana)
czw. 21.03.
II Utop Marzanny! Klub InO STOWARZYSZE Magdalena Senderowska W-2 TZ TP - 1 1 W-wa - Słodowiec reg.
sob. 23.03.
XXXVI Rajd na Orientację
"ZAW-OR 2013"
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TP TJ
TZ
1 1
1
- Legionowo TMWiM
reg.
23-24.03. XVII Nocne Manewry Klub InO STOWARZYSZE Tomek Dombi W-2 TZ TU
TP
- 1 1
1
Wiciejów TMWiM, AMM
reg.
śr. 27.03.
13. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
- 1 1
1
W-wa - Służewiec reg.
pon. 1.04.
XXIX Wielkanocny Rajd na
Orientację "AnInO 2013"
KInO Praga Płd. Andrzej Krochmal W-2 TZ TP 1 1 -
-
W-wa - Anin TMWiM
sob. 6.04.
XV Rajd na Orientację
"Lilijka 160"
Chorągiew Stołeczna ZHP Anna Gieniusz W-2 TS TZ
TU TP
2 2
2 2
-
-
W-wa - Bemowo TMWiM
reg.
nd. 7.04.
InO "Puszcza Biała" Koło PTTK nr 1
przy PW
Kamil Opiela W-2 TZ TU
TP
2 2
1
-
-
Leszczydół-Nowiny AMM
reg.
12-14.04. XX Ogólnopolska Impreza na Orientację "WIOSNA" O.PTTK Ziemi Lwóweckiej Teresa Fierkowicz PP-4 TS TJ
TM TD
    Świeradów Zdrój PP
sob. 20.04.
Wiosenne 2x2 KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TZ TU
TP TR
2 2
2 1
- -
-
Przejazd k.Kozienic TMWIM, PZR
reg.
śr. 24.04.
14. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP RK
- 1 1
1 1
W-wa - Żoliborz reg.
sob. 27.04.
Marsze na Orientację
Krokusy
KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- Kopanina k.Lublina NOWY TERMIN
BnO, RJnO,reg.
01.05-06.06. Nawigacyjny Rajd Rowerowy
(trasa rekreacyjna)
Muzeum Powstania Warszawskiego - L-1 rekr. 1 - W-wa - Ursynów RJnO
10-12.05. XV Długodystansowy Rajd na Orientację
"DyMnO"
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal L-1 TS TJ
TR
3 3
3
- -
-
Łochów MnO, BnO, RJnO, ERnO
sob. 11.05.
Majowe 2x2 KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- -
-
Kozienice PZR, reg. (finał wojewódzki OMTTK)
17-19.05. VI Ogólnopolskie Nowosarzyńskie
MnO BUDZYŃ 2013
SKGK Przygoda Andrzej Kusiak PP-4 TS TJ
TM TD
2 2
2 2
1 1
1 1
Nowa Sarzyna PP
22-29.05. Matura z Orientacji (CYKL) Klub InO STOWARZYSZE - - (różne) - - Warszawa /Człekówka cykl imprez
sob. 25.05.
Trening przed Matnia Klub InO STOWARZYSZE Marcin Szajko L-1 TZ TU
TP
1 1
1
- W-wa - Wawer
sob. 25.05.
Mińska Impreza na Orientację KS "Zielono Czarni"
Mińsk Mazowiecki
(reg.)
Marcin Okrzejski L-1 TF TP
BnO
1 1
1
- Mińsk Maz. MnO, BnO reg.
pon. 27.05.
XL InO Bożydara Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna L-1 TZ TP 1 1 - Warszawa ODWOŁANA
wt. 28.05.
I Poprawiny InO Bożydara Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna L-1 TZ TP 1 1 - Warszawa ODWOŁANA
śr. 29.05.
II Majaczki Magdalenki Klub InO STOWARZYSZE Magdalena Senderowska L-1 TZ TU
TP
1 1
1
- W-wa - Nowe Miasto reg.
30.05-2.06. XXII Mistrzostwa Polski w Indywidualnych MnO
MATNIA 2013
MOW Rzepczyno Bartłomiej Mazan M-5 TS TJ
TO TP
3 3
2 2
2 2
1 1
ok.Świdwina MP
sob. 8.06.
10 x SOLO HKT "TREP" PTTK Piotr Orlański W-2 TS TJ
TP
1 1
1
- W-wa - Wesoła  
nd. 09.06.
Nawigacyjny Rajd Rowerowy
(trasa sportowa)
Muzeum Powstania Warszawskiego - L-1 sport. 1 - W-wa - Ursynów RJnO
15-16.06. IX InO Świętojańskie Koło PTTK nr 1
przy PW
Szymon Bijak O-3 TZ TU
TP
2 2
1
1 1
-
Popowo k. Serocka TMWiM, AMM reg. reg.
15-16.06. Nocny Rajd Świętokrzyski
trasa InO
OM PTTK Radom Bartosz Tyczyński L-1 TS TP
GPS
-
-
1 1
1
Góry Świętokrzyskie reg.
wt. 18.06.
II Rower & Roll Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt
Dariusz Walczyna
L-1 TR TRoll 1 1 - W-wa - Park Moczydło reg.
sob. 22.06.
Kabaton Warszawski Towarzystwo Przyjaciół Dzieci na Ursynowie Krzysztof Ziomek L-1 TP 1 - W-wa - Ursynów 23,8 km, 10 PK
śr. 26.06.
15. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- W-wa - Ursynów NOWY TERMIN reg.
28-30.06. Grillowanie Kosmatych InOków Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna L-1 TO 5 - W-wa - Bemowo reg.
sob. 6.07.
Szwenda Pepisko, Hufiec ZHP Wyszków, Nadbużańskie Forum Samorządowe   L-1 TK TO 1 1 - - Wyszków reg.
sob. 13.07.
XI Wakacyjne Serce
z Lampionem
Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna W-2 TZ TU
TP TR
2 2
2 1
- W-wa - Wesoła TMWiM
NOWY TERMIN reg.
nd. 14.07.
Grand Prix KS "Zielono Czarni"
Mińsk Mazowiecki
(reg.)
  L-1 TO 1 - Mińsk Maz. reg.
sob. 20.07.
Lipcówka Klub InO STOWARZYSZE
UTKR VAGABUNDUS
Paweł Rozwadowski L-1 TRP TRZ 1 1 - Otrebusy reg.
nd. 21.07.
Grand Prix KS "Zielono Czarni"
Mińsk Mazowiecki
(reg.)
  L-1 TO 1 - Chmielew reg.
sob. 3.08.
II Letnie Błądzenie Klub InO STOWARZYSZE J.Puternicka, J.Wieszaczewski W-2 TZ TU
TP RK
2 2
2 -
- -
- 1
Legionowo NOWY TERMIN reg.
nd. 4.08.
Grand Prix KS "Zielono Czarni"
Mińsk Mazowiecki
(reg.)
  L-1 TO 1 - Chmielew reg.
czw. 8.08.
Bal sierpniowy Klub InO STOWARZYSZE M.Szajko, M.Senderowska L-1 TZ TU
TP
1 1
1
- W-wa - Młociny reg.
10-11.08. II Wakacyjna InO KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda O-3 TZ TU
TP
1 1
1
2 2
1
Puławy, Kazimierz Dolny reg.
sob. 31.08.
Grand Prix KS "Zielono Czarni"
Mińsk Mazowiecki
(reg.)
  L-1 TO 1 - Mińsk Maz. reg.
02-26.09. Nawigacyjny Rajd Rowerowy - Żoliborz
(trasa rekreacyjna)
Muzeum Powstania Warszawskiego - L-1 rekr. 1 - W-wa - Żoliborz RJnO
6-8.09. I Marsze na Orientację
RZUŁFInO 2013
O.PTTK Gdański Jarosław Kabuła PP-4 TS TJ
TM TD
3 3
2 2
1 1
1 1
Niemcz PP
13-15.09. XV Wiosenne MnO
WiMnO 2013
Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna O-3 TZ TU
TP TKr
2 2
2 1
1 1
- -
Człekówka NOWY TERMIN TMWiM reg.
sob. 21.09.
Komunikacyjna Gra Miejska "Tramwaj Warszawski" (Dni Transportu Publicznego) Klub InO STOWARZYSZE Tomek Dombi L-1 TO 1 - Warszawa reg.
sob. 21.09.
Jesienne 2x2 KInO "Skróty" Radom Przemysław Gawlik W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- Dobieszyn PZR reg.
27-29.09. XXXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski
w Turystycznych InO
SKARMAT Toruń Waldemar Fijor M-5 TS TJ
TM TD
3 3
2 2
1 1
1 1
Toruń MP
nd. 29.09.
Nawigacyjny Rajd Rowerowy - Żoliborz
(trasa sportowa)
Muzeum Powstania Warszawskiego - L-1 sport. 1 - W-wa - Żoliborz RJnO
śr. 2.10.
16. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
- 1 1
1
W-wa - Grochów reg.
sob. 5.10.
Piaseczyńskie Jesienne MnO O.PTTK Piaseczno Piotr Janowski L-1 TZ TU
TP TK
1 1
1 1
- Las Pęcherski / Bogatki +BnO
11-12.10. IV Przejście Smoka Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt O-3 TZ TU
TP TKr
2 2
2 1
1 1
- -
Sulejówek TMWiM, AMM
sob. 19.10.
TRnO XVIII Jesień Idzie
im. Macieja Ostrowskiego
Koło PTTK nr 1
przy PW
Łukasz Skłodowski W-2 TZ TU
TP
2 2
1
- Wołomin TMWiM, AMM
25-27.10. XXXVI Ogólnopolski RnO
PODKUREK 2013
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal PP-4 TS TJ
TM TD
2 2
1 1
1 1
- -
Osieck PP
8-11.11. XXII Mistrzostwa Polski
w Nocnych MnO
ORIENTOP Jacek Gdula M-5 TS TJ - - 5 5 Twardogóra MP
śr. 13.11.
17. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
- 1 1
1
W-wa - Natolin reg.
15-17.11. Centralny Kurs Przodowników InO KInO ZG PTTK Waldemar Fijor
Zbigniew Tarnowski
O-3 TO 1 - Siedlec k.Częstochowy  
sob. 16.11.
XVIII InO u Piotra Mazowiecka KInO PTTK Piotr Janowski W-2 TZ TU
TP
- -
-
2 2
2
Głosków TMWiM reg.
16-17.11. Nocne Manewry SKPB SKPB Warszawa Jarosław Chodkowski W-2 TZ TU
TP
- 1 1
1
Sadowne k.Węgrowa  
nd. 17.11.
XXVII Mok-InO MKKT przy O.PTTK Stołecznym Krzysztof Stańczyk W-2 TZ TJ
TP
1 1
1
- - ODWOŁANA
22-24.11. XIII Jakuza KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda O-3 TZ TU
TP
2 2
2
3 3
2 3
Białobrzegi TMWIM, PZR, reg.
29-30.11. Kurs Animatorów InO KInO Praga Płd.
MKInO
Andrzej Krochmal L-1 Sz 1 - Wyszków Impreza zamknięta
wt. 3.12.
IX Mazowiecki Zlot Aktywu InO Mazowiecka KInO PTTK MKInO L-1 RK - 1 Warszawa  
6-8.12. XVI Ogólnopolski Zlot
Przodowników InO
Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt
Dariusz Walczyna
O-3 RK - 1 Warszawa KKAInO
nd. 15.12.
IV ChoInO Klub InO STOWARZYSZE Tomek Dombi W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- W-wa - Jazdów NOWY TERMIN AMM reg.
śr. 18.12.
18. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
- 1 1
1
W-wa - Marymont reg.
Zobacz też: kalendarz na stronie orienteering.waw.pl
Zobacz też: kalendarz na stronie team360.pl
Zobacz też: Turystyczno-Rekreacyjne Imprezy na Orientację (TRInO)
Opracowanie: M.Segit, D.Walczyna, M.Pietrzak Wersja bieżąca. Wersje PDF: pełna (zamieszczona 2013-02-26; bardzo mało aktualna)
(Aktualność: wersja/data w pliku .PDF)
Zobacz też: Kalendarz turystycznych imprez Warszawy i Mazowsza na 2012, 2014 rok
Objaśnienia skrótów:
  • M-5, MP - Mistrzostwa Polski (5 pkt. na odznakę InO)
  • PP-4, PP - Puchar Polski, PPM - Puchar Polski Młodzieży (4 pkt.)
  • O-3 - ranga ogólnopolska (3 pkt.) (patrz Kalendarz imprez ogólnopolskich)
  • W-2 - ranga regionalna (2 pkt.)
  • L-1 - ranga lokalna (1 pkt.)
Regulaminy imprez -> Strona główna MKInO <- Protokoły z imprez

-> Lista adresowa organizatorów imprez WiM <-