Kalendarz InO Warszawy i Mazowsza - 2012 rok

Kalendarz turystycznych imprez na orientację
Warszawy i Mazowsza
na rok 2012

Aktualizacja:2012-12-28 - msegit & waldar & mpietrzak

Zobacz też: kalendarz na stronie orienteering.waw.pl
Zobacz też: kalendarz na stronie team360.pl
Zobacz też: Turystyczno-Rekreacyjne Imprezy na Orientację (TRInO)
Zobacz też: Kalendarz turystycznych imprez Warszawy i Mazowsza na 2011, 2013 rok
Termin Nazwa Imprezy Organizator Kierownik Ranga
Kat.
D N Miejsce Uwagi
nd. 1.01.
X Noworoczno-Bąbelkowe MnO MKInO Sławomir Otap W-2 TO
TP
1
1
- W-wa: Bemowo -
sob. 7.01.
IX Rajd "FalInO" - II runda KInO Praga Płd. Andrzej Kędziorek L-1 TO 1 - W-wa: Falenica BnO open
sob. 14.01.
XXXV Rajd na Orientację
"ORIENT"
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TS TJ
TP TF
1 1
1 1
- W-wa: Anin TMWiM
kom.tech.
sob. 14.01.
XXXVII Zimowy Rajd Nocny w MPK MKG Matragona
O.PTTK Mazowsze
- L-1 TO - 1 W-wa: Międzylesie -
sob. 28.01.
XVI "Zima na Pradze" HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal L-1 TS TP
TF
1 1
1
- W-wa: Park
Skaryszewski
VII Bieg Wedla BnO
kom.tech.
nd. 29.01.
II Zimowe Marsze na Orientację
"ZiMnO"
Koło PTTK nr 1
przy PW
Szymon Bijak W-2 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
W-wa: Park Młociński TMWiM
reg.
wt. 31.01.
OrtInO KInO przy OM Barbara Szmyt L-1 TZ TP - - 1 1 W-wa: Dolinka Służewska reg.
10-12.02. XLI Maraton MnO KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda O-3 TZ TU
TP
2 2
2
2 2
-
Garbatka-Letnisko PZR
TMWiM, reg.
17-19.02. XXI Mistrzostwa Polski
w Nocnych MnO - CHEMIK
    MP-5 TS TJ
TM TD
    Police MP, PP
sob. 18.02.
IX Rajd "FalInO" - III runda KInO Praga Płd. Andrzej Kędziorek L-1 TO 1 - W-wa: Falenica BnO open
śr. 29.02.
2. OrtInO KInO przy OM Barbara Szmyt L-1 TZ TP - - 1 1 W-wa: Sady Żoliborskie reg.
sob. 3.03.
IX Rajd "FalInO" - IV runda KInO Praga Płd. Andrzej Kędziorek L-1 TO 1 - W-wa: Falenica BnO open
6.03.-27.03. IX Kurs Organizatorów i Animatorów InO MKInO
KInO OM
Barbara Szmyt
L-1 Sz 1 - Warszawa -
9-11.03. GOSK     PP-4 TS TJ
TM TD
    Gdańsk PP
sob. 17.03.
IX Rajd "FalInO" - V runda + FINAŁ KInO Praga Płd. Andrzej Kędziorek L-1 TO 1 - W-wa: Falenica BnO open
17-18.03. XVI Nocne Manewry KTE "TRAMP"
KInO OM
Tomek Dombi W-2 TZ TU
TP
- -
-
1 1
1
Marki TMWiM
AMM, reg.
nd. 18.03.
XXI Rajd na Orientację
"Marcowe Idy"
MKKT przy O.PTTK Stołecznym Krzysztof Stańczyk W-2 TS TJ
TP
1 1
1
- W-wa: Choszczówka  
śr. 21.03.
Utop Marzannę! KInO "Stowarzysze" Magda Senderowska L-1 TZ TP - - 1 1 W-wa: Powiśle reg.
sob. 24.03.
XXXV Rajd na Orientację
"ZAW-OR"
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TS TJ
TP
2 2
1
- Pogorzel Warszawska TMWiM
kom.tech.
sob. 31.03.
Wiosenne 2x2 KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- Dobieszyn eliminacje rejonowe OMTTK; PZR, reg.
śr. 4.04.
3. OrtInO KInO "Stowarzysze" przy OM Barbara Szmyt L-1 TZ TP - - 1 1 W-wa: Imielin reg.
pon. 9.04.
XXVIII Wielkanocny Rajd na Orientację
ANINO
KInO Praga Płd. Andrzej Kędziorek W-2 TS TJ
TP S
1 1
1 1
- W-wa: Anin TMWiM
13-15.04. XIV Rajd na Orientację
"Lilijka 160"
Instruktorzy hufców W-wa Wola, Żoliborz i Praga-Południe Paweł Marciniak W-2 TS TZ
TU TP
2 2
2 2
1 1
1 -
Chotomów TMWiM, reg.
nd. 15.04.
InO na XLVII Rajdzie "Puszcza Biała" Koło PTTK nr 1
przy PW
Łukasz Lech W-2 TZ TU
TP
2 2
1
- Puszcza Biała AMM, reg.
sob. 21.04.
Gra miejska Misja Warszawy - L-1 TO 1 - W-wa: Ochota -
sob. 21.04.
InO w ramach eliminacji OMTTK
(+XVII Targi Turystyki i Wypoczynku "Lato 2012")
MKInO Dariusz Walczyna L-1 TO 1 - W-wa: Stare Miasto Trasa InO
20-22.04. WIOSNA     PP-4 TS TJ
TM TD
    Lwówek Śląski PP
śr. 9.05.
4. OrtInO KInO "Stowarzysze" przy OM Barbara Szmyt L-1 TZ TP - - 1 1 W-wa: Wierzbno reg.
11-13.05. XIV Długodystansowy Rajd na Orientację
"DYMnO"
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TS/TJ
TR
3/3
3
- -
-
Stare Bosewo /Długosiodło 50 km PMnO/BnO
100 km RJnO/ERnO
sob. 19.05.
Majowe MnO KInO "Skróty" Radom Michał Kowalczewski W-2 TP
TU TZ
1
1 1
-
- -
Radom: ul.Żeromskiego PZR, reg.
nd. 20.05.
XIV Wiosenne Marsze na Orientację
"WiMnO"
GAT WAL-KA Dariusz Walczyna W-2 TS TJ
TP
1 1
1
- W-wa: Młociny TMWiM
25-27.05. "Borowiacki MnO"     PP-4 TS TJ
TM TD
- -
- -
- -
- -
Czersk PP
wt. 29.05.
Majaczki Magdalenki KInO "Stowarzysze" przy OM Magdalena Senderowska L-1 TZ TP 1 1 - - W-wa:ok.Cytadeli reg.
7-10.06. XXI Mistrzostwa Polski
w Indywidualnych MnO "MATNIA"
O.PTTK Uczelniany w Gliwicach Zbigniew Socha
Ryszard Sikora
M-5 TS TJ
TO TP
2 2
? ?
2 2
? ?
Jura Krakowsko-Częstochowska MP, PP
śr. 13.06.
5. OrtInO KInO "Stowarzysze" przy OM Barbara Szmyt W-2 TZ TP 1 1 - - W-wa: Ochota reg.
16-17.06. Trasa na orientację
na 58 Ogólnopolskim Nocnym Górskim Rajdzie Świętokrzyskim
KInO "Skróty" Radom Bartosz Tyczyński L-1 TZ TU - - 1 1 Wąchock reg. (rajdreg.)
wt. 19.06.
Rower & Roll KInO "Stowarzysze" przy OM Barbara Szmyt L-1 TR/TH 1 - W-wa: Pola Mokotowskie reg.
sob. 23.06.
Harcerska InO Hufiec Warszawa-Ursus Agata Malengiewicz L-1 TZ TU/TM
TP/TD
2 1
1
- -
-
W-wa: Choszczówka -
śr. 27.06.
Pseudokod Leonarda KInO "Stowarzysze" przy OM Zuzanna Szymańska L-1 TZ TP 1 1 - - W-wa: Ochota reg.
30.06-1.07. VIII InO Świętojańskie Koło PTTK nr 1
przy PW
Sz.Bijak, R.Wilk, J.Górny O-3 TZ TU
TP
2 2
1
1 1
-
Nadarzyn-Podkowa Leśna TMWiM
AMM, reg.
1-31.07. Nawigacyjny Rajd Rowerowy etap II Muzeum Powstania Warszawskiego   L-1 TR 1 - W-wa-Śródmieście  
śr. 18.07.
6. OrtInO KInO "Stowarzysze" przy OM Barbara Szmyt W-2 TZ TP 1 1 - - W-wa-Kępa Potocka reg.
nd. 22.07.
X Wakacyjne Serce
z Lampionem
GAT WAL-KA Dariusz Walczyna W-2 TZ TP
TR
1 1
1
- W-wa-Kawęczyn reg.
śr. 08.08.
Wieczorna Rowerowa Jazda na Orientację KInO "Stowarzysze" przy OM B.Szmyt & D.Walczyna L-1 TR 1 - W-wa-Młociny reg.
sob. 11.08.
Letnie Błądzenie KInO "Stowarzysze" przy OM Joanna Puternicka L-1 TZ TU
TP
2 2
2
- -
-
W-wa-Stara Miłosna reg.
nd. 12.08.
Meet in the middle KInO "Stowarzysze" przy OM K.&M.Woźniak L-1 TZ TP 1 1 - - Ząbki&W-wa reg.
sob. 18.08.
Wakacyjne MnO KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TP
TU TZ
-
- -
2
2 2
ok. Radomia PZR, reg.
śr. 29.08.
7. OrtInO KInO "Stowarzysze" przy OM Barbara Szmyt W-2 TZ TP 1 1 - - W-wa: Mokotów reg.
1-30.09. Nawigacyjny Rajd Rowerowy etap III Muzeum Powstania Warszawskiego   L-1 TR 1 - W-wa-Śródmieście  
14-16.09. XXXV DMP w Turystycznych InO     M-5 TS TJ
TO TP
3 3
2 2
2 2
1 1
Dolny Śląsk MP, PP
sob. 22.09.
Komunikacyjna gra miejska
"Tramwaj Warszawski"
KInO "Stowarzysze" przy OM Tomek Dombi L-1 TO 1 - W-wa reg.
sob. 22.09.
Marsze na Orientację
"Jesienne 2x2"
KInO "Skróty" Radom Michał Kowalczewski W-2 TP
TU TZ
2
2 2
-
- -
Pionki PZR, reg.
śr. 26.09.
"Wieczorna gra na orientację" HKT "TREP" PTTK Wojciech Drozda L-1 TZ TP 1 1 - - W-wa: Praga-Pd.  
nd. 30.09.
"10 x SOLO" HKT "TREP" PTTK Wojciech Drozda W-2 TS TJ
TP
1 1
1
- W-wa: Wesoła TMWiM
śr. 3.10.
8. OrtInO KInO "Stowarzysze" przy OM Barbara Szmyt W-2 TZ TP 1 1 - - W-wa: Natolin reg.
sob. 6.10.
VIII Piaseczyńskie Jesienne
Marsze na Orientację
O.PTTK Piaseczno,
Piotr Janowski
Piotr Janowski L-1 TP TZ
Jeźdz.
1 1
1
- ok. Warszawy -
12-14.10. III Przejście Smoka KInO "Stowarzysze" przy OM Barbara Szmyt O-3 TZ TU
TP TR
2 2
2 1
1 1
- -
Stara Wieś TMWiM
AMM reg.
śr. 24.10.
Nadwiślańskie InO Koło Turystyczne SKKT PTTK nr 101 przy Gimn. 141 w W-wie Zofia Łozińska L-1 TZ TP 1 1 - - W-wa: ZOO reg.
26-28.10. XXXV Ogólnopolski RnO
PODKUREK
HKT "TREP" PTTK,
KInO O.PTTK Praga Płd.
Andrzej Krochmal PP-4 TS TJ
TM TP
2 2
1 1
1 1
- -
W-wa: Wesoła TMWiM
PP
październik XVI "Cieniasy" Koło PTTK nr 107
"Pielgrzym"
Janusz Cegliński W-2 TS TJ
TP
1 1
1
- Warszawa IMPREZA ODWOŁANA
śr. 7.11.
9. OrtInO KInO "Stowarzysze" przy OM Barbara Szmyt W-2 TZ TP - - 1 1 W-wa: Sadyba reg.
sob. 10.11.
XVII TRnO "Jesień Idzie"
im. Macieja Ostrowskiego
Koło PTTK nr 1
przy PW
Łukasz Skłodowski W-2 TZ TU
TP
2 2
1
- Lasy Poniatowskie k.Legionowa TMWiM
AMM
16-18.11. XIX Radzyńskie Marsze na Orientację "Azymuciak" O.PTTK Radzyń Podlaski Robert Mazurek PP-4 TS TJ
TM TD
2 2
2 2
1 1
1 1
Wohyń TMP
17-18.11. II Nocne Marsze na Orientację
"Manewry SKPB"
SKPB Warszawa Krzysztof Lisak W-2 TP
TU TZ
-
- -
1
1 1
ok. Warszawy Nocne MnO, trasy 10-20km
nd. 18.11.
XXVI "Mok-InO" MKKT przy O.Stołecznym Krzysztof Stańczyk W-2 TS TJ
TP
1 1
1
- Zielonka  
23-25.11. Centralny Kurs
Przodowników InO
KInO ZG PTTK Tomek Dombi O-3 TO 1 - Warszawa O
Sz
, info
sob. 24.11.
XVII "InO u Piotra" MKInO Piotr Janowski W-2 TS TU
TP
- 2 2
2
W-wa: Siekierki TMWiM reg.
pt. 30.11-2.12.
Ogólnopolskie Marsze na Orientację "Jakuza" -
Jubileusz 30 lecia KInO Skróty
KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda O-3 TP TU
TU TZ
2 2
2 2
- -
3 3
Radom/Jastrzębia PZR TMWiM
wt. 4.12.
VIII Mazowiecki Zlot Aktywu InO MKInO MKInO L-1 RK - 1 Warszawa -
7-9.12. XV Ogólnopolski Zlot PInO KInO ZG PTTK Sławomir Frynas O-3 RK 1 - Lublin -
sob. 15.12.
III ChoInO KInO "Stowarzysze" Tomek Dombi W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- W-wa: Las Bielański AMM reg.
śr. 19.12.
10. OrtInO KInO "Stowarzysze" przy OM Barbara Szmyt W-2 TZ TP - - 1 1 W-wa: Wawrzyszew reg.
śr. 26.12.
1. Łoś Świąteczny KInO "Stowarzysze" przy OM Małgorzata Antosik L-1 TZ TP - - 1 1 W-wa: Rembertów reg.
sob. 29.12.
II Zimowe Biegi Falenickie (X Zimowe Biegi Górskie + XLIII Zimowe Zawody na Orientację i memoriał M. Rogowskiego + III Duathlon Biegowy) KInO Praga Płd. Andrzej Krochmal L-1 TO 1 - Warszawa-Falenica BnO open
Zobacz też: kalendarz na stronie orienteering.waw.pl
Zobacz też: kalendarz na stronie team360.pl
Zobacz też: Turystyczno-Rekreacyjne Imprezy na Orientację (TRInO)
Opracowanie: M.Segit, D.Walczyna, M.Pietrzak Wersja bieżąca. Wersje PDF: pełna (zamieszczona 2012-01-10; bardzo mało aktualna)
(Aktualność: wersja/data w pliku .PDF)
Zobacz też: Kalendarz turystycznych imprez Warszawy i Mazowsza na 2011, 2013 rok
Objaśnienia skrótów:
  • M-5, MP - Mistrzostwa Polski (5 pkt. na odznakę InO)
  • PP-4, PP - Puchar Polski, PPM - Puchar Polski Młodzieży (4 pkt.)
  • O-3 - ranga ogólnopolska (3 pkt.) (patrz Kalendarz imprez ogólnopolskich)
  • W-2 - ranga regionalna (2 pkt.)
  • L-1 - ranga lokalna (1 pkt.)
Regulaminy imprez -> Strona główna MKInO <- Protokoły z imprez

-> Lista adresowa organizatorów imprez WiM <-