Kalendarz InO Warszawy i Mazowsza - 2011 rok

Kalendarz turystycznych imprez na orientację
Warszawy i Mazowsza
na rok 2011

Aktualizacja: 2012-02-23 - msegit & waldar & mpietrzak

Zobacz też: kalendarz na stronie orienteering.waw.pl
Zobacz też: Turystyczno-Rekreacyjne Imprezy na Orientację (TRInO)
Zobacz też: Kalendarz turystycznych imprez Warszawy i Mazowsza na 2012 rok
Termin Nazwa Imprezy Organizator Kierownik Ranga
Kat.
D N Miejsce Uwagi
sob. 1.01.
IX Noworoczno-Bąbelkowe MnO MKInO
Piotr Janowski
Piotr Janowski W-2 TS
TP
1
1
- Warszawa -
sob. 8.01.
VIII Rajd "FalInO" - I runda KInO Praga Płd. Andrzej Kędziorek L-1 TO 1 - Warszawa-Falenica BnO open
sob. 15.01.
XXXVI Zimowy Rajd Nocny w MPK MKG Matragona
O.PTTK Mazowsze
- L-1 - - - Warszawa-Międzylesie -
14-16.01. CZARZIMnO SKKT-PTSM Wagabunda Renata Skomra PP-4 TS TJ
TM TD
2 2
2 2
1 1
- -
Czarna Sędziszowska MP, PP
sob. 22.01.
VIII Rajd "FalInO" - II runda KInO Praga Płd. Andrzej Kędziorek L-1 TO 1 - Warszawa-Falenica BnO open
nd. 23.01.
XXXIV Rajd na Orientację
"ORIENT"
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TS TJ
TP TF
1 1
1 1
- Warszawa-Wesoła TMWiM
kom.tech.
sob. 29.01.
Marsze na Orientację
"Zimowe 2x2"
KInO "Skróty" Radom Michał Kowalczewski W-2 TP
TU TZ
2
2 2
-
- -
Jedlnia-Strzelnica PZR, reg.
sob. 5.02.
Zimowe Marsze na Orientację
"ZiMnO"
Koło PTTK nr 1
przy PW
Szymon Bijak L-1 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
Warszawa-Boernerowo reg.
sob. 12.02.
XV "Zima na Pradze" HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal L-1 TS TP
TF
1 1
1
- Park
Skaryszewski
VI Bieg Wedla
BnO
1.03.-29.03. VIII Kurs Organizatorów i Animatorów InO MKInO
KInO OM
-
L-1 Sz 1 - Warszawa -
sob. 5.03.
VIII Rajd "FalInO" - III runda KInO Praga Płd. Andrzej Kędziorek L-1 TO 1 - Warszawa-Falenica BnO open
sob. 19.03.
VIII Rajd "FalInO" - IV runda KInO Praga Płd. Andrzej Kędziorek L-1 TO 1 - Warszawa-Falenica BnO open
nd. 20.03.
XX Rajd na Orientację
"Marcowe Idy"
MKKT przy O.PTTK Stołecznym Krzysztof Stańczyk W-2 TS TJ
TP
1 1
1
- Zielonka/Ząbki TMWiM
sob. 26.03.
XV Nocne Manewry KTE "TRAMP"
KInO OM
Tomek Dombi W-2 TS TJ
TP TF
- -
- -
1 1
1 1
Piaseczno k.Cegłowa TMWiM
AMM, reg.
nd. 27.03.
XXXIV Rajd na Orientację
"ZAW-OR"
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TS TJ
TP TF
2 2
1 1
- Warszawa-Choszczówka TMWiM
sob. 2.04.
VIII Rajd "FalInO" - V runda KInO Praga Płd. Andrzej Kędziorek L-1 TO 1 - Warszawa-Falenica BnO open
sob. 2.04.
XIII Rajd na Orientację
"Lilijka 160"
Krąg Instruktorski "Quercus", HKT "Klimat" i Szczep 32 WDHiZ "Gawra" Aleksandra Bereżańska W-2 TS TZ
TU TP
2 2
2 2
- -
- -
Chotomów TMWiM
2.04. i 3.04. XVI Targi Turystyki i Wypoczynku "Lato 2011" MKInO Kazimierz Makieła L-1 TO TKr 1 1 - Warszawa - Wygoda Trasa InO
nd. 10.04.
XV Ogólnopolski Górski MnO ORIENTOP Dolny Śląsk Jacek Gdula PP-4 TS TJ
TM TD
2 2
2 2
1 1
- -
Duszniki-Zdrój PP
sob. 16.04.
Marsze na Orientację
"Wiosenne 2x2"
KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TP
TU TZ
2
2 2
-
- -
Pionki PZR, reg.
UWAGA: nowy termin
nd. 17.04.
XLVI Rajd "Puszcza Biała" Koło PTTK nr 1
przy PW
- W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- Puszcza Biała TMWiM
AMM
pon. 25.04.
XXVI Wielkanocny Rajd na Orientację
ANINO
KInO Praga Płd. Andrzej Kędziorek W-2 TS TJ
TP
1 1
1
- Warszawa-Anin TMWiM
sob. 7.05.
Majowe MnO KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TP
TU TZ
1
1 1
-
- -
ok. Radomia PZR
IMPREZA ODWOŁANA
13-15.05. XIII Długodystansowy Rajd na Orientację
"DYMnO"
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal L-1 TS/TJ
TR
3/3
3
- -
-
Sadowne 50 km PMnO/BnO
100 km RJnO/ERnO
nd. 22.05.
"Orientacja Wisła" - "Święto Wisły" Mazowia MTB - L-1 TO 1 - Cypel Czerniakowski,
Saska Kępa
RJnO
nd. 22.05.
XIII Wiosenne Marsze na Orientację
"WiMnO"
GAT WAL-KA Dariusz Walczyna W-2 TS TJ
TP TF
1 1
1 1
- Marki (kol.Zenków) TMWiM
sob. 28.05.
WaypointRace WaypointRace team - L-1 TO TF 1 1 - Pruszków RJnO
28-29.05. Rajd "Borsukowina" AKT SGGW
Koło PTTK nr 16 przy OM
Marcin Szajko L-1 TZ TU
TP
2 2
2
1 1
1
Puszcza Knyszyńska -
27-29.05. "O Złoty Puchar Rybnika" O.PTTK w Rybniku Szymon Rojek PP-4 TS TJ
TM TD
2 2
2 2
1 1
- -
Szymocice PP
sob. 11.06.
"10 x SOLO" HKT "TREP" PTTK Wojciech Drozda W-2 TS TJ
TP
1 1
1
- Warszawa TMWiM (TS-ind.)
11-12.06. VII InO Świętojańskie Koło PTTK nr 1
przy PW
Sz.Bijak, R.Wilk,
J. Górny
W-2 TZ TU
TP TF
2 2
2 1
1 1
- -
Stara Wieś TMWiM
AMM
23-26.06. XX Mistrzostwa Polski
w Indywidualnych MnO "MATNIA"
O.PTTK Miejski w Toruniu Waldemar Fijor M-5 TS TJ
TO TP
3 3
2 2
2 2
1 1
Barcin MP, PP
nd. 17.07.
IX Wakacyjne Serce
z Lampionem
GAT WAL-KA Dariusz Walczyna W-2 TS TJ
TP TF
1 1
1 1
- Pole Mokotowskie -
16-18.09. Stary Remol Szczecin Justyna Muraszewska PP-4 TS TJ
TM TD
1 1
2 2
2 2
- -
Szczecin PP
sob. 1.10.
VII Piaseczyńskie Jesienne
Marsze na Orientację
O.PTTK Piaseczno,
Piotr Janowski
Piotr Janowski L-1 TP TZ
Jeźdz.
1 1
1
- Złotokłos -
Las Runowski
-
7-9.10. XXXIV DMP w Turystycznych InO PKT PLESSINO Pszczyna Wojciech Janik M-5 TS TJ
TM
2 2
2
2 2
2
Pszczyna MP, PP
nd. 9.10.
XIV "Cieniasy" Koło PTTK nr 107
"Pielgrzym"
Janusz Cegliński W-2 TS TJ
TP
1 1
1
- Warszawa IMPREZA ODWOŁANA
sob. 15.10.
XVI TRnO "Jesień Idzie"
im. Macieja Ostrowskiego
Koło PTTK nr 1
przy PW
Łukasz Skłodowski W-2 TZ TU
TP
2 2
1
- - Rynia TMWiM
AMM
nd. 16.10.
II Przejście Smoka KInO OM
KTE "TRAMP"
Barbara Szmyt W-2 TS TJ
TP TF
2 2
1 1
- Białobrzegi TMWiM
AMM reg.1
21-23.10. XXXIV Ogólnopolski RnO
PODKUREK
HKT "TREP" PTTK,
KInO O.PTTK Praga Płd.
Andrzej Krochmal MP-4 TS TJ
TM TP
2 2
1 1
1 1
- -
Mazowsze TMWiM
PP
sob. 5.11.
Marsze na Orientację
"Jesienne 2x2"
KInO "Skróty" Radom Michał Kowalczewski W-2 TP
TU TZ
2
2 2
-
- -
ok. Radomia PZR, reg.1
5-6.11. I Nocne Marsze na Orientację
"Manewry SKPB"
SKPB Warszawa Marek Białowąs L-1 TP
TU TZ
-
- -
1
1 1
ok. Warszawy Nocne MnO, trasy 10-20km reg.1
11-13.11. XX Mistrzostwa Polski w Nocnych MnO O.PTTK Kwidzyn Tomasz Muller M-5 TS TJ
TM TD
- -
2 2
3 3
- -
Grudziądz-Gdańsk MP, PP
11-13.11. XVIII Radzyńskie Marsze na Orientację "Azymuciak" O.PTTK Radzyń Podlaski Robert Mazurek O-3 TS TJ
TM TD
2 2
2 2
1 1
1 1
Czemierniki TMP
25-27.11. Centralny Kurs
Przodowników InO
KInO ZG PTTK Waldemar Fijor O-3 TO 1 - - O
Sz
sob. 26.11.
XVI "InO u Piotra" MKInO
Piotr Janowski
Piotr Janowski W-2 TS TJ
TP
- 2 2
1
Głosków TMWiM
nd. 27.11.
XXV "Mok-InO" MKKT przy O.PTTK Stołecznym Krzysztof Stańczyk W-2 TS TJ
TP
1 1
1
- Choszczówka TMWiM
2-4.12. "Jakuza" KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TP
TU TZ
2
2 2
-
- -
Mazowsze PZR
IMPREZA ODWOŁANA
wt. 6.12.
VII Mazowiecki Zlot Aktywu InO MKInO MKInO L-1 RK - 1 Warszawa -
9-11.12. XIV Ogólnopolski Zlot PInO KInO ZG PTTK Waldemar Fijor O-3 RK 1 - - -
sob. 17.12.
II ChoInO KInO OM Tomek Dombi W-2 TS TJ
TP TF
1 1
1 1
- Warszawa-Falenica AMM, reg.
sob. 17.12.
IX Rajd "FalInO" - I runda KInO Praga Płd. Andrzej Kędziorek L-1 TO 1 - Warszawa-Falenica BnO open
sob. 17.12.
"Zimowe Biegi Falenickie" KInO Praga Płd. Andrzej Krochmal L-1 TO 1 - Warszawa-Falenica BnO open, wyniki
Opracowanie: M.Segit, D.Walczyna, M.Pietrzak Wersja bieżąca. Wersje PDF: pełna (zamieszczona 2011-01-19; bardzo mało aktualna), familijna (aktualizacja 2011-01-19; mało aktualna)
(Aktualność: wersja/data w pliku .PDF)
Zobacz też: Kalendarz turystycznych imprez Warszawy i Mazowsza na 2012 rok
Objaśnienia skrótów:
  • M-5, MP - Mistrzostwa Polski (5 pkt. na odznakę InO)
  • PP-4, PP - Puchar Polski, PPM - Puchar Polski Młodzieży (4 pkt.)
  • O-3 - ranga ogólnopolska (3 pkt.) (patrz Kalendarz imprez ogólnopolskich)
  • W-2 - ranga regionalna (2 pkt.)
  • L-1 - ranga lokalna (1 pkt.)
Regulaminy imprez -> Strona główna MKInO <- Protokoły z imprez

-> Lista adresowa organizatorów imprez WiM <-