Kalendarz InO Warszawy i Mazowsza - 2016 rok

Kalendarz turystycznych imprez na orientację
Warszawy i Mazowsza
na rok 2016

Aktualizacja:2016-12-08 - msegit & waldar & mpietrzak

Zobacz też: kalendarz na stronie orienteering.waw.pl
Zobacz też: kalendarz na stronie team360.pl
Zobacz też: Turystyczno-Rekreacyjne Imprezy na Orientację (TRInO)
Zobacz też: Regionalny Terminarz Zawodów w orientacji sportowej województwa mazowieckiego 2016 (aktualizacja: 2016-04-27)
Zobacz też: Zimowe Zawody Sportowe 2016-2017 (aktualizacja: 2017-09-01)
Zobacz też: Kalendarz turystycznych imprez Warszawy i Mazowsza na 2015, 2017 rok
Termin Nazwa Imprezy Organizator Kierownik Ranga
Kat.
D N Miejsce Uwagi
pt. 1.01.
XIV Noworoczno-Bąbelkowe MnO - Krzysztof Lisak L-1 TZ TP
TS
1 1
1
- Otwock-Torfy TS-scorelauf/rogaining
nd. 3.01.
XXXIX Rajd na Orientację ORIENT 2016 HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- W-wa - Falenica TMWiM
BnO OL-wariant
wt. 5.01.
KoszarInO Klub InO Stowarzysze Anna Malanowska L-1 TO TP 1 1 - W-wa Politechnika Jest Anna - jest impreza!
śr. 6.01.
"Trzej Królowie przybywajcie..." Klub InO Stowarzysze Dariusz Mazurek L-1 TO TP - 1 1 W-wa - Praga -
czw. 14.01.
Oswój Smoka - cz. 1. Klub InO Stowarzysze Dariusz Mazurek W-2 TO - 1 W-wa - Służew -
czw. 21.01.
34. OrtInO Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
W-wa - Sadyba -
sob. 23.01.
Zimowe 2x2 KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TZ TU
TP TF
2 2
2 2
- Pionki - Jaśce PZR
sob. 30.01.
XX RnO Zima na Pradze HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal L-1 TO TP 1 1 - W-wa - Park Skaryszewski XI Bieg Wedla BnO
czw. 4.02.
Kusaki cz.1 Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt L-1 TZ TP - 1 1 W-wa - Praga Północ -
sob. 6.02.
VI Zimowe Marsze na Orientację
"ZiMnO"
Koło PTTK nr 1
przy PW
Szymon Bijak W-2 TZ TU
TP
2 2
1
-
-
W-wa - Choszczówka TMWiM
wt. 9.02.
Kusaki cz.2 Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt L-1 TZ TP - 1 1 W-wa - Praga Północ -
czw. 18.02.
Oswój Smoka - cz. 2. Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt W-2 TO - 1 W-wa - Mokotów -
sob. 20.02.
IV MnO "Świdermajery" Klub InO StowarzyszeKInO "Skróty" Radom Paweł Starzyński W-2? TZ TU
TP TF
1 1
1 1
1 1
1
Otwock IMPREZA PRZEŁOŻONA
pon. 29.02.
35. OrtInO Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
-
-
1 1
1
W-wa - Chomiczówka -
1.03.-29.03. XIII Kurs Organizatorów i Animatorów InO Mazowiecka KInO Dariusz Walczyna
L-1 Sz 1 1 Warszawa - WT PW Wydział Transportu PW, sala 8 Zajęcia: 8, 15, 22.03 i 5.04.
sob. 5.03.
XX Nocne Manewry KInO Stowarzysze D. Mazurek D. Murach W-2 TZ TU
TP
- 1 1
1
Dębe Wielkie TMWiM
czw. 10.03.
Oswój Smoka - cz. 3. Klub InO Stowarzysze Dariusz Mazurek W-2 TO - 1 W-wa - Mokotów -
nd. 13.03.
XXXIX Rajd na Orientację ZAW-OR 2016 HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- Rynia TMWiM
18-20.03. XLV Maraton MnO KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda PP-4 TZ TU
TM TD
2 2
2 2
2 2
2 2
Jaroszki i Jedlnia Letnisko PP, PPM, PZR
pon. 21.03.
V Utop Marzannę! Klub InO Stowarzysze Magdalena Senderowska W-2 TZ TU
TP
- 1 1
1
W-wa - Park Olszyna -
śr. 23.03.
36. OrtInO Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
W-wa - Szczęśliwice -
pon. 28.03.
II Wielkanocna InO "GAMBIT 2016" HKT "TREP" PTTK Piotr Wieczorek W-2 TZ TP 1 1 - W-wa - Falenica BnO
pt. 1.04.
KoszarInO Klub InO Stowarzysze Paweł Rozwadowski L-1 TO - 1 W-wa - Ursus  
sob. 9.04.
X Mistrzostwa Powiatu Starachowickiego w MnO KInO "Skróty" Radom Franciszek Łach W-2 TD TM
TO TF
1 1
1 1
- Starachowice  
15-17.04. IV InO z Niepoślipką Klub InO Stowarzysze Tomasz i Renata Łascy PP-4 TZ TU
TM TD
2 2
2 2
2 2
2 2
Zielonka PP, PPM
sob. 16.04.
I Zielonkowskie Rodzinne MnO - runda I Wytrzeszczone Niepoślipki
T.R.A.Z. Łascy
L-1 TF 1 - Zielonka I runda
sob. 23.04.
Impreza na orientację na Targach Turystyki i Wypoczynku "Lato 2016" MKInO   L-1 TO TP 1 1 - W-wa - Wawer -
sob. 23.04.
Wiosenne 2x2 KInO "Skróty" Radom Paweł Starzyński W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- Przejazd k.Pionek PZR
czw. 28.04.
Oswój Smoka - cz. 4. Klub InO Stowarzysze Dariusz Mazurek W-2 TO - 1 W-wa - Stare i Nowe Miasto -
wt. 3.05.
"Lampionada" (1. runda) KS Activum Sports Marcin Okrzejski L-1 TZ TP 1 1 - - Mińsk Maz. fb +BnO, RJnO
7-15.05. II Ogólnopolski Tydzień InO KInO ZG PTTK KInO ZG O-3 -
-
-
-
-
-
cała Polska II OTTInO - jn.
sob. 7.05.
Hubal-InO 6 SKKT PTTK 101 Beata Pajęcka-Pluta O-3 TP TT
TU TZ
1 1
1 1
-
-
Puszcza Słupecka
TMWiM
II Ogólnopolski Tydzień Turystycznych Imprez na Orientację 7-15.05.2016
nd. 8.05.
XVIII Wiosenne MnO
"WiMnO 2016"
Klub InO Stowarzysze Dariusz Walczyna O-3 TZ TU
TP TKr
2 2
2 1
- -
- -
Nieporęt (dojście)
TMWiM
pon. 9.05.
TRInO z Niepoślipką Wytrzeszczone Niepoślipki
T.R. Łascy
O-3 TO 1 - Piastów
wt. 10.05.
Oswój Smoka - cz. 5. Klub InO Stowarzysze Dariusz Mazurek O-3 TO - 1 W-wa - Rakowiec
śr. 11.05.
"2 lampiony z kontrą" Koło PTTK nr 1
przy PW
Sz.Bijak, J.Rolle O-3 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
W-wa - Pole Mokotowskie
śr. 11.05.
World Orienteering Day PZOS - O-3 bno 1 - W-wa
czw. 12.05.
37. OrtInO Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt O-3 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
W-wa - Ursynów
nd. 15.05.
Majowe 2x2 KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda O-3 TO 3 - Królewskie Źródło k.Kozienic
13-15.05. Lampion Ekotona 2016 Ekoton Grudziądz - PP-4 TZ TU
TM TD
2 2
2 2
2 2
2 2
Grudziądz PP, PPM
13-15.05. XVII Długodystansowy Rajd na Orientację
"DyMnO"
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal L-1 TR
TP
1
1
- Nowogród k.Łomży MnO, BnO, RJnO, ERnO
nd. 22.05.
"Lampionada" (2. runda) KS Activum Sports Marcin Okrzejski L-1 TZ TP 1 1 - - Mińsk Maz. fb +BnO, RJnO
26-29.05. XXV Ind. MP MATNIA Plessino - M-5 TZ TU
TM TD
2 2
2 2
2 2
2 2
Beskid Żywiecki PP
nd. 29.05.
"Lampionada" (3. runda) KS Activum Sports Marcin Okrzejski L-1 TZ TP 1 1 - - Mińsk Maz. fb +BnO, RJnO
nd. 5.06.
IV EskapebolInO SKPB Warszawa Mariusz Pietrzak W-2 TZ TU
TP TF
2 2
2 1
- -
- -
Otrębusy TMWiM
czw. 9.06.
Oswój Smoka - cz. 6. Klub InO Stowarzysze Dariusz Mazurek W-2 TO - 1 Warszawa -
sob. 11.06.
XXIX Rajd na Orientację "10 x SOLO"2016 HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- W-wa - Falenica ZMIANA TERMINU! TMWiM
nd. 12.06.
I Zielonkowskie Rodzinne MnO - runda II Wytrzeszczone Niepoślipki
T.R.A.Z. Łascy
L-1 TF 1 - Zielonka II runda
nd. 12.06.
"Lampionada" (4. runda) KS Activum Sports Marcin Okrzejski L-1 TZ TP 1 1 - - Mińsk Maz. fb +BnO, RJnO
śr. 15.06.
38. OrtInO Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
W-wa - Imielin -
25-26.06. XII OMnO "InO Świętojańskie" Koło PTTK nr 1
przy PW
Kamil Opiela O-3 TZ TU
TP TKr
2 2
2 1
1 1
-
Wólka Radzymińska TMWiM
nd. 26.06.
"Lampionada" (5. runda) KS Activum Sports Marcin Okrzejski L-1 TZ TP 1 1 - - Mińsk Maz. fb +BnO, RJnO
1-3.07. IV Grillowanie Kosmatych InOków Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna O-3 TZ TU/TO
TR bno
7 7
3 1
3 3
- -
Puszcza Biała TMWiM
(wybrane etapy)
sob. 9.07.
IV Wyszkowski RnO "Szwenda" 2016 Stow. Pepisko i in.   L-1 TO TK
TR
1 1
1
- - Leszczydół BnO RJnO plakat
sob. 16.07.
XIV Wakacyjne Serce
z Lampionem
Klub InO Stowarzysze Robert Kamela W-2 TZ TU
TP TR
2 2
2 1
- Konstancin-Jeziorna TMWiM
22-24.07. II Wakacyjna InO KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda PP-4 TZ TU
TM TD
2 2
2 2
2 2
2 2
Tarłów PP, PPM
nd. 31.07.
POKEMnO Klub InO Stowarzysze
T.R. Łascy
L-1 TO tz 1 1 - W-wa - Rembertów -
12-15.08. XVI RnO ORIENTOP Klub InO ORIENTOP - PP-4 TZ TU
TM TD
2 2
2 2
2 2
2 2
Teplice PP
nd. 21.08.
39. OrtInO Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
W-wa - Saska Kępa -
3-4.09. "Orientiada" KS Activum Sports Marcin Okrzejski L-1 TP TR 1 1 - - Mińsk Maz. reg., +BnO, RJnO
czw. 8.09.
Oswój Smoka - cz. 7. Klub InO Stowarzysze Dariusz Mazurek W-2 TO - 1 Warszawa -
sob. 10.09.
I Rodzinne MnO w Zielonce - runda III Wytrzeszczone Niepoślipki
T.R. Łascy
L-1 TF 1 - Zielonka III runda
sob. 10.09.
V InO z Niepoślipką Wytrzeszczone Niepoślipki
T.R. Łascy
W-2 TZ TU
TT TP
1 1
1 1
- Zielonka TMWiM
16-18.09. RnO TOTAL 2016 SKARMAT Toruń Waldemar Fijor PP-4 TZ TU
TM TD
2 2
2 2
2 2
2 2
Włocławek PP, PPM
30.09-2.10. XXXIX DMP "Przejście Smoka" Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt M-5 TS TJ TM
TD TR TK
2 2 2
2 2 2
1 1 1
1 1 1
Kurnędz PP, PPM
nd. 16.10.
I Rodzinne MnO w Zielonce - runda IV Wytrzeszczone Niepoślipki
T.R.A.Z. Łascy
L-1 TF 1 - Zielonka IV runda
czw. 20.10.
Oswój Smoka - cz. 8. - "Piegus" Klub InO Stowarzysze Dariusz Mazurek W-2 TO - 1 Warszawa -
21-23.10. XXXIX Ogólnopolski RnO
PODKUREK 2016
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal O-3 TS TJ
TM TP
2 2
2 1
2 2
1 -
Wołomin TMWiM
nd. 23.10.
XXI TRnO Jesień Idzie
im. Maćka Ostrowskiego
Koło PTTK nr 1
przy PW
i Przyjaciele
Ryszard Wilk W-2 TZ TU
TP
2 2
1
- Wieliszew TMWiM
śr. 26.10.
40. OrtInO Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
Warszawa -
wt. 1.11.
Wieczorny Rajd Palmirowy HKT "TREP" PTTK Piotr Orlański L-1 TO - 1 Palmiry -
4-6.11. XVI MnO Jakuza KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TZ TU
TP TM TD
2 2
2 2 2
1 1
1 1 1
ok. Kozienic PZR
11-13.11. XXV MP w Nocnych MnO OA PTTK Kraków - M-5 TZ TU
TP
- -
-
4 4
2
Kraków Bielany PP
czw. 17.11.
Oswój Smoka - finał cyklu Klub InO Stowarzysze Dariusz Mazurek W-2 TO - 1 Warszawa -
19-20.11. VI Nocne Manewry SKPB SKPB Warszawa A.Maszewska, M.Maszewska W-2 TZ TU
TP
- -
-
1 1
1
ok. Warszawy -
25-27.11. Centralny Kurs
Przodowników InO
KInO ZG PTTK - O-3 RK - 1 Siedlec -
sob. 26.11.
21. InO u Piotra Janowscy Piotr Janowski W-2 TZ TU
TP
- -
-
2 2
2
W-wa - Park Kozłowskiego TMWiM
listopad 41. OrtInO Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
Warszawa -
wt. 6.12.
XII Mazowiecki Zlot InO Mazowiecka KInO PTTK Dariusz Walczyna W-2 TZ TU
TT TP TW
1 1
1 1 1
1 1
1 1 1
W-wa Śródmieście Zebranie MKInO
9-11.12. XIX Ogólnopolski Zlot
Przodowników InO
KInO ZG PTTK Tadeusz Kucharski O-3 RK - 1 Katowice -
pt. 16.12.
V Majaczki Magdalenki Klub InO Stowarzysze Magdalena Senderowska W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- W-wa -
sob. 17.12.
51. UrodzInO Klub InO Stowarzysze Tomasz Łaski L-1 TU - 1 W-wa Rembertów -
nd. 18.12.
VII ChoInO Klub InO Stowarzysze Anna Kadłubowska W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- W-wa Ochota  
pon. 19.12.
42. OrtInO Klub InO Stowarzysze Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
1 1
1
-
-
W-wa - Żoliborz -
Zobacz też: kalendarz na stronie orienteering.waw.pl
Zobacz też: kalendarz na stronie team360.pl
Zobacz też: Turystyczno-Rekreacyjne Imprezy na Orientację (TRInO)
Zobacz też: Regionalny Terminarz Zawodów w orientacji sportowej województwa mazowieckiego 2016 (aktualizacja: 2016-04-27)
Zobacz też: Zimowe Zawody Sportowe 2016-2017 (aktualizacja: 2017-09-01)
Opracowanie: M.Segit, D.Walczyna, M.Pietrzak Wersja bieżąca.
Zobacz też: Kalendarz turystycznych imprez Warszawy i Mazowsza na 2015, 2017 rok
Objaśnienia skrótów:
  • M-5, MP - Mistrzostwa Polski (5 pkt. na odznakę InO)
  • PP-4, PP - Puchar Polski, PPM - Puchar Polski Młodzieży (4 pkt.)
  • O-3 - ranga ogólnopolska (3 pkt.) (patrz Kalendarz imprez ogólnopolskich)
  • W-2 - ranga regionalna (2 pkt.)
  • L-1 - ranga lokalna (1 pkt.)
Regulaminy imprez -> Strona główna MKInO <- Protokoły z imprez

-> Lista adresowa organizatorów imprez WiM <-