Kalendarz turystycznych imprez na orientację
Warszawy i Mazowsza
na rok 2019

Aktualizacja: 2019-11-14 - msegit & waldar & mpietrzak, Dodaj Wydarzenie
Zobacz też: kalendarz na stronie orienteering.waw.pl
Zobacz też: kalendarz na stronie team360.pl
Zobacz też: Turystyczno-Rekreacyjne Imprezy na Orientację (TRInO)
Zobacz też: Zimowe Zawody Sportowe 2018-2019 (aktualizacja: 2018-12-28)
Zobacz też: Projekt kalendarza WiM na 2020 rok
Termin Nazwa Imprezy Organizator Kierownik Ranga
Kat.
D N Miejsce Uwagi
1.01.
XVII Noworoczno-Bąbelkowe MnO Wytrzeszczone Niepoślipki
Klub InO STOWARZYSZE
Tomasz Łaski L-1 TZ TP 1 1 - - Zielonka BnO
03.01.
58. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
- -
-
1 1
1
W-wa - Ochota zmiana terminu
6.01.
#3Kroli Harcerski Oddział PTTK
Mińsk Mazowiecki
Szymon Gazda L-1 TU TP 1 1 - - Mińsk Mazowiecki impreza ODWOŁANA
12.01.
Spóźnieni Trzej Królowie Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Mazurek L-1 TP TO - 1 1 W-wa - Agrykola  
19.01.
Zimowe 2x2 O/PTTK Łucznik
KInO "Skróty" Radom
Bogusław Ciastek W-2 TU TT TP 2 2 2 - - - Jedlnia Letnisko BnO
24.01.
59. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU TP - - - 1 1 1 W-wa - Mokotów  
29.01.
Oswój Smoka 2019 - runda I Klub InO STOWARZYSZE Anna Kadłubowska W-2 TO - 1 W-wa - Targówek  
2.02.
XXIII Zima na Pradze HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga Andrzej Krochmal L-1 TO TP 1 1 - - W-wa - Park Skaryszewski BnO, O-run (Bieg Wedla)
3.02.
IX Zimowe Marsze na Orientację "ZiMnO" Koło PTTK nr 1 przy PW Szymon Bijak W-2 TZ TU TP 1 1 1 - - - W-wa - Młociny NBnO
10.02.
XLII Rajd na Orientację "ORIENT 2019" HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TZ TU TP 2 2 2 - - - Józefów TMWiM, BnO protokół
20.02.
60. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU TP - - - 1 1 1 W-wa - Ochota  
22-24.02.
XLVIII Radomski Maraton Marszów na Orientację O/PTTK Łucznik
KInO "Skróty" Radom
Agata Malczewska
Michał Kowalczewski
O-3 TZ TU
TT TP
2 2
2 2
1 1
1 1
Sucha k. Białobrzegów  
28.02.
Kusaki cz. 1 Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt L-1 TP TZ - - 1 1 W-wa Prawobrzeżna  
05.03.
Kusaki cz. 2 Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt L-1 TP TZ - - 1 1 W-wa Prawobrzeżna  
6.03.-10.04.
XVI Kurs Organizatorów i Animatorów InO Mazowiecka KInO PTTK Dariusz Mazurek L-1 TO 1 1 Warszawa  
17.03.
XLII Rajd na Orientację "ZAW-OR 2019" HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TZ TU TP 2 2 2 - - - W-wa - Stara Miłosna TMWiM, BnO kom.tech. protokół
23.03.
Wiosenne 2x2 O/PTTK Łucznik
KInO "Skróty" Radom
Piotr Zgoda W-2 TU TT TP 2 2 2 - - - Królewskie Źródła  
22-24.03.
VIII Ogólnopolskie MnO Stary Remol KOS BnO Szczecin Bartłomiej Mazan PP-4 TZ TU TJ
TM TP
2 2 2
2 2
1 1 1 1 Szczecin PP, PPM
31.03.
II Sosnowe Klimaty Stowarzyszony Celestynów
Klub InO STOWARZYSZE
Andrzej Kaim
Izabella Kaim
W-2 TZ TU TP 2 2 2 - - - Celestynów TMWiM,
BnO, fb
6.04.
XIII Mistrzostwa Starachowic w MnO O/PTTK Łucznik
KInO "Skróty" Radom
Paweł Kowalczyk W-2 TU TT TP 2 2 2 - - - Starachowice  
5-7.04.
Ogólnopolskie Tarłowskie Marsze na Orientację O/PTTK Łucznik
KInO "Skróty" Radom
Piotr Zgoda
Michał Kowalczewski
O-3 TZ TU
TT TP
2 2
2 2
1 1
1 1
Tarłów  
11.04.
Oswój Smoka 2019 - runda II Klub InO STOWARZYSZE Agnieszka Kuś
Michał Kuś
W-2 TO 1 - W-wa - Targówek  
13.04.
III BazInO Harcerski Oddział PTTK
Mińsk Mazowiecki
Damian Murach W-2 TU TP TKr 2 2 1 - - - Mrozy + Dojściówka / Zejściówka
12-14.04.
II Ogólnopolskie Myślenickie MnO 2019 O/Akademicki PTTK w Krakowie
AKInO Kraków
Katarzyna Urbaniak
Maciej Urbaniak
PP-4 TZ TU
TJ TM
TD TT
2 2
2 2
2 2
1 1
1 1
1 1
Myślenice PP, PPM
14.04.
X InO z Niepoślipką Wytrzeszczone Niepoślipki
Klub InO STOWARZYSZE
Tomasz Łaski W-2 TZ TU
TT TP
3 3
3 3
- -
- -
W-wa Rembertów - Zielonka
22.04.
V Wielkanocna InO GAMBIT HKT "TREP" PTTK Piotr Wieczorek W-2 TZ TU TP 1 1 1 - - - W-wa - Falenica TMWiM, BnO
24.04.
61. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU TP 1 1 1 - - - W-wa - Marymont  
28.04.
IV Rodzinne MnO Zielonka 2019 - runda 1 Wytrzeszczone Niepoślipki
Klub InO STOWARZYSZE
Renata Łaska W-2 TFA TFB 1 1 - - Zielonka  
11-19.05.
V Ogólnopolski Tydzień
Turystycznych InO
KInO ZG PTTK KInO ZG PTTK O-3 - - -   OTTInO
11.05.
Radomskie 2x2 O/PTTK Łucznik
KInO "Skróty" Radom
Piotr Zgoda O-3 TU TT TP 2 2 2 - - - Jedlnia - Letnisko OTTInO
11.05.
MIKSER 2019 HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal O-3 TO 2 - Modlin OTTInO, TRInO wyniki
13.05.
62. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt O-3 TZ TU TP 1 1 1 - - - W-wa - Ursynów OTTInO
17.05.
Oswój Smoka 2019 - runda III Klub InO STOWARZYSZE Paweł Rozwadowski O-3 TO 1 - W-wa - Wola OTTInO
zmiana terminu
18.05.
Majowe 2x2 O/PTTK Łucznik
KInO "Skróty" Radom
Piotr Zgoda O-3 TU TT TP 2 2 2 - - - Przejazd - Zagożdżon OTTInO
18.05.
XXI Wiosenne MnO "WiMnO 2019" Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna O-3 TZ TU TP 2 2 2 - - - Lasy Wieliszewskie TMWiM, OTTInO, BnO
19.05.
Czarne Stopy II Klub InO STOWARZYSZE Anna Kadłubowska O-3 TO 1 - W-wa - Międzylesie OTTInO, BnO
24-26.05.
Incydentalne Marsze na Orientację O/PTTK Górnośląski Katowice
Czartak Katowice
Marta Kapołka
Adam Stalka
PP-4 TZ TU
TJ TM
TT
2 2
2 2
2
1 1
1 1
1
Katowice - Murcki PP, PPM
1.06.
XX Długodystansowy Rajd na Orientację "DyMnO 2019" HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal L-1 TO 1 - Stoczek k. Małkini MnO/BnO, RJnO
02.06.
IV Rodzinne MnO Zielonka 2019 - runda 2 Wytrzeszczone Niepoślipki
Klub InO STOWARZYSZE
Renata Łaska W-2 TFA TFB 1 1 - - Zielonka  
czerwiec
Apetyt na Gombrowicza O/PTTK Łucznik
KInO "Skróty" Radom
Paweł Starzyński W-2 TU TT TP 2 2 2 - - - Wsola k. Radomia impreza ODWOŁANA
9.06.
VII EskapebolInO SKPB Warszawa Magdalena Maszewska W-2 TZ TU
TT TF
2 2
2 1
- -
- -
Zalesie Górne TMWiM
13.06.
Oswój Smoka 2019 - runda IV Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Mazurek W-2 TO 1 - W-wa - nad Wisłą  
16.06.
XXXII RnO 10xSOLO 2019 HKT "TREP" PTTK Piotr Orlański W-2 TZ TU TP 1 1 1 - - - W-wa - Marysin Wawerski TMWiM
21-22.06.
31. Noc Świętojańska InO O/PTTK Łucznik
KInO "Skróty" Radom
Paweł Kowalczyk W-2 TU TT TP 2 2 2 - - - Pilawa impreza ODWOŁANA
20-23.06.
MP w Indywidualnych MnO
"MATNIA 2019"
Skarmat Toruń Waldemar Fijor M-5 TZ TS
TU TJ
TT TM
2 2
2 2
2 2
2 2
2 2
2 2
Solec Kujawski MP, PPM
25.06.
63. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU TP 1 1 1 - - - W-wa - Pole Mokotowskie  
30.06.
XV MnO "InO Świętojańskie" Koło PTTK nr 1 przy PW Ryszard Wilk W-2 TP TU TZ 1 1 1 - - - Choszczówka TMWiM
5-7.07.
VII Grillowanie Kosmatych InOków Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna O-3 TZ TO TR 7 7 3 3 3 - Kaszewiec k. Różana BnO
20.07.
XVII Wakacyjne Serce z Lampionem Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna W-2 TZ TU TP TR 2 2 2 1 - - - - W-wa - Targówek TMWiM
9-11.08.
VIII Wakacyjna InO
Wakacyjny Zlot Przodowników InO
O/PTTK Łucznik
KInO "Skróty" Radom
Tadeusz Ciastek
Michał Kowalczewski
O-3 TZ TU
TT TP
2 2
2 2
1 1
1 1
Jedlnia Letnisko impreza ODWOŁANA
28.08.
64. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU TP 1 1 1 - - - W-wa - Chomiczówka  
01.09.
IV Rodzinne MnO Zielonka 2019 - runda 3 Wytrzeszczone Niepoślipki
Klub InO STOWARZYSZE
Renata Łaska W-2 TFA TFB 1 1 - - Zielonka  
21.09.
XI InO z Niepoślipką Wytrzeszczone Niepoślipki
Klub InO STOWARZYSZE
Tomasz Łaski W-2 TZ TU
TT TP/TF
2 2
2 2
- -
- -
Zielonka - Marki
28.09.
Jesienne 2x2 O/PTTK Łucznik
KInO "Skróty" Radom
Michał Kowalczewski W-2 TU TT TP 2 2 2 - - - Ciszek  
28.09.
InOIzabelin Centrum Kultury Izabelin
Klub InO STOWARZYSZE
Dariusz Mazurek L-1 TO TF 1 1 - - Izabelin  
30.09.
Oswój Smoka 2019 - runda V Klub InO STOWARZYSZE Anna Kadłubowska W-2 TO 1 - W-wa - Ursynów  
4-6.10.
I Ogólnopolskie MnO
"Pieczenie Ziemniaka"
O/Akademicki PTTK w Krakowie
AKInO Kraków
Adam Stalka
Natasza Figiel
PP-4 TZ TJ TU
TM TT
2 2 2
2 2
1 1 1
1 1
Olsztyn k. Częstochowy PP, PPM
10.10.
65. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU TP 1 1 1 - - - W-wa - Stegny zmiana terminu
13.10.
XXIV TRnO Jesień Idzie
im. Maćka Ostrowskiego
Koło PTTK nr 1 przy PW Ryszard Wilk W-2 TZ TU TP 1 1 1 - - - Legionowo TMWiM
13.10.
IV Rodzinne MnO Zielonka 2019 - runda 4 Wytrzeszczone Niepoślipki
Klub InO STOWARZYSZE
Renata Łaska W-2 TFA TFB 1 1 - - Zielonka  
18-20.10.
X Turystyczny Rajd na Orientację
"Przejście Smoka"
OM PTTK Warszawa
KInO STOWARZYSZE
Barbara Szmyt
Dariusz Walczyna
PP-4 TZ TU
TJ TM
TT TP
2 2
2 2
2 2
1 1
1 1
1 1
Bochotnica PP, PPM
rogaining
26.10.
XLII Rajd na Orientację PODKUREK 2019 HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TZ TU TP 2 2 2 - - - W-wa - Międzylesie TMWiM, BnO
25-27.10.
XIX Marsze na Orientację "Jakuza" O/PTTK Łucznik
KInO "Skróty" Radom
Paweł Starzyński
Michał Kowalczewski
O-3 TZ TU
TT TP
2 2
2 2
1 1
1 1
Brzeźnica k. Kozienic  
25-27.10.
L Nocny Rajd Świetlików Oddział Warszawski PTTK Jacek Trzoch L-1 TO - 2 Wąchock  
1.11.
XLV Wieczorny Rajd "Palmiry 2019" HKT "TREP" PTTK Piotr Orlański L-1 TRInO - 1 Palmiry  
8-11.11.
XXVIII Mistrzostwa Polski w Nocnych MnO
XVIII Górski Maraton na Orientację
"Orientop 2019"
ORIENTOP Wrocław Jacek Wieszaczewski
Krzysztof Ligienza
M-5 TZ TU
TJ TM
- - - - 6 6
6 6
Lubachów M, PP, PPM
14.11.
Oswój Smoka 2019 - runda VI Klub InO STOWARZYSZE Andrzej Kaim W-2 TO - 1 W-wa - Pole Mokotowskie  
Termin Nazwa Imprezy Organizator Kierownik Ranga
Kat.
D N Miejsce Uwagi
23-24.11. IX Nocne Manewry SKPB SKPB Warszawa Jarosław Chodkowski W-2 TZ TU
TT TP
- -
- -
1 1
1 1
woj. mazowieckie  
22-24.11. Centralny Kurs
Przodowników Imprez na Orientację
KInO ZG PTTK Waldemar Fijor O-3 TO 1 - Łupki k. Wlenia  
listopad 66. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU TP - - - 1 1 1 Warszawa  
sob. 30.11.
XXIV InO u Piotra HKT "TREP" PTTK Piotr Janowski W-2 TZ TU TP - - - 2 2 2 W-wa - Siekierki TMWiM
listopad Oswój Smoka 2019 - runda VII Klub InO STOWARZYSZE   W-2 TO - 1 Warszawa  
śr. 4.12.
XV Mazowiecki Zlot InO
Barbarina
Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TB - 1 W-wa - Mokotów  
6-8.12. L Barbórkowe Marsze na Orientację
L Nocne Marsze na Orientację
O/PTTK Ziemi Gliwickiej
GKT Cyrkino
Agnieszka Ćmiel
Małgorzata Ziółkowska
PP-4 TS TZ
TU TJ
TM TT
TD TP TW50 TW65 RK
2 2
2 2
2 2
2 2
2 2 1
1 1
1 1
1 1
1 1
1 1 -
Rudy k. Rybnika PP, PPM
13-15.12. XXII Ogólnopolski Zlot
Przodowników Imprez na Orientację
KInO ZG PTTK Zbigniew Tarnowski
Adam Stalka
O-3 TO 1 - Częstochowa  
sob. 21.12.
X ChoInO Klub InO STOWARZYSZE Anna Kadłubowska W-2 TP TU TZ 1 1 1 - - - ok. Warszawy TMWiM
grudzień 67. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU TP - - - 1 1 1 Warszawa  
grudzień Oswój Smoka 2019 - runda VIII Klub InO STOWARZYSZE   W-2 TO - 1 Warszawa  
Zobacz też: kalendarz na stronie orienteering.waw.pl
Zobacz też: kalendarz na stronie team360.pl
Zobacz też: Turystyczno-Rekreacyjne Imprezy na Orientację (TRInO)
Zobacz też: Zimowe Zawody Sportowe 2018-2019 (aktualizacja: 2018-12-28)
Opracowanie: M.Segit, D.Walczyna, M.Pietrzak
Wersja bieżąca. Dodaj Wydarzenie
Zobacz też: Projekt kalendarza WiM na 2020 rok
Objaśnienia skrótów:
  • M-5, MP - Mistrzostwa Polski (5 pkt. na odznakę InO)
  • PP-4, PP - Puchar Polski, PPM - Puchar Polski Młodzieży (4 pkt.)
  • O-3 - ranga ogólnopolska (3 pkt.) (patrz Kalendarz imprez ogólnopolskich)
  • W-2 - ranga regionalna (2 pkt.)
  • L-1 - ranga lokalna (1 pkt.)

Ten termin już minął... - ten termin już minął...

Zapisz się do newslettera MKInO! - Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje o imprezach!

wersja bezterminowa

Regulaminy imprez -> Strona główna MKInO <- Protokoły z imprez

-> Lista adresowa organizatorów imprez WiM <-