VIII DŁUGODYSTANSOWY
A. Marsz na Orientację 50 km w 12 godzin |
B. Bieg na Orientację 50 km w 10 godzin |
C. Jazda Rowerowa na Orientację 100 km w 10 godzin |
E. Trasa ekstremalna 75 km w 12 godzin (25 km pieszo w 6 godzin + 50 km na rowerze w 6 godzin) |
Powrót do strony głównej DyMnO! | Aktualizacja: 12.05.2006 r. |
UWAGA!: Zmiana miejsca centrum imprezy: Stadion OKS OTWOCK w Otwocku ul. Sportowa 1. |
Oznaczenia w tabelach: p - wpłata przelewem, n - nocleg
A50 - trasa piesza na 50 km
L.p. | Numer startowy |
Imię i Nazwisko |
Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
Wpisowe opłacone |
1. | 1 | Małgorzata Antosik | 1982 | ENTRE.PL Team Warszawa | 12.04.2006 | 30,-p |
2. | 2 | Sławomir Otap | 1953 | Warszawa | 17.04.2006 | 30,- |
3. | 3 | Adam Czogalla | 1986 | HKT Akinakes / MKS Wiking Szczecin | 23.04.2006 | - |
4. | 4 | Sylwia Krawczyk | 1988 | Warszawa | 23.04.2006 | 30,- |
5. | 5 | Kazimierz Makieła | 1951 | MKInO Warszawa | 24.04.2006 | 30,- |
6. | 6 | Bartosz Kuśmierczyk | 1984 | Krosno | 26.04.2006 | 30,-p |
7. | 7 | Karolina Kulągowska | 1986 | Kolno | 26.04.2006 | 30,-p |
8. | 8 | Andrzej Liśniewski | 1972 | WKB Meta Lubliniec | 27.04.2006 | 30,-p |
9. | 9 | Agnieszka Bachta | 1978 | Zamość | 27.04.2006 | 30,-p |
10. | 10 | Andrzej Bielecki | 1975 | Bydgoszcz | 27.04.2006 | 30,-p |
11. | 11 | Jacek Daniluk | 1954 | Warszawa | 28.04.2006 | 30,-p |
12. | 12 | Bartosz Niezgódka | 1976 | Toruń | 28.04.2006 | 30,-p |
13. | 13 | Anna Trykozko | 1961 | Warszawa | 28.04.2006 | 30,-p |
14. | 14 | Urszula Trykozko | 1969 | Warszawa | 28.04.2006 | 30,-p |
15. | 15 | Maciej Przybyło | 1974 | Kolbuszowa | 28.04.2006 | 30,- |
16. | 16 | Paweł Michno | 1974 | Kolbuszowa | 28.04.2006 | 30,- |
17. | 17 | Bogusław Zalewski | 1935 | O/PTTK Praga Płd. Warszawa | 29.04.2006 | - |
18. | 18 | Cezary Śliwiński | 1990 | Kielce | 04.05.2006 | 40,-pn |
19. | 19 | Przemysław Głąb | 1980 | Ostrowiec Świętokrzyski | 05.05.2006 | - |
20. | 20 | Dariusz Hajduk | 1966 | Knurów | 06.05.2006 | - |
21. | 21 | Zbigniew Sztajnykier | 1964 | Warszawa | 08.05.2006 | - |
22. | 22 | Sławomir Juraszewski | 1977 | Inochodziec Lublin | 08.05.2006 | - |
23. | 23 | Paweł Magnowski | 1980 | Warszawa | 08.05.2006 | - |
24. | 24 | Krystian Walczak | 1982 | extrema.wp.pl | 09.05.2006 | - |
25. | 25 | Tomasz Skrzypkowski | 1957 | Otwock | 10.05.2006 | - |
26. | 26 | Piotr Rogula | 1980 | Warszawa | 10.05.2006 | - |
27. | 27 | Michał Perliński | 1979 | G"KInO Neptun" Gdańsk | 11.05.2006 | - |
28. | 28 | Piotr Kowalik | 1979 | Lublin | 11.05.2006 | |
29. | 29 | |||||
30. | 30 |
A25 - trasa piesza na 25 km
L.p. | Numer startowy |
Imię i Nazwisko |
Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
Wpisowe opłacone |
1. | A251 | Dorota Haptaś | 1966 | Kolbuszowa | 28.04.2006 | 30,- |
A15 - trasa piesza na 15 km
L.p. | Numer startowy |
Imię i Nazwisko |
Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
Wpisowe opłacone |
1. | A151 | Mariusz Siwiec | 1950 | PZG Warszawa | 17.04.2006 | |
2. | A152 |
A10 - trasa piesza na 10 km
L.p. | Numer startowy |
Imię i Nazwisko |
Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
Wpisowe opłacone |
1. | A11 | |||||
2. | A12 |
B50 - trasa bno na 50 km
L.p. | Numer startowy | Imię i Nazwisko | Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
Wpisowe opłacone |
1. | 51 | Sylwester Przybyła | 1957 | KU AZS WAT Warszawa | 12.03.2006 | 30,- |
2. | 52 | Bogusław Przybyła | 1959 | Knurów | 12.03.2006 | 10,-p |
3. | 53 | Małgorzata Krochmal | 1958 | KU AZS WAT Warszawa | 25.03.2006 | 30,- |
4. | 54 | Grzegorz Krochmal | 1959 | KU AZS WAT Warszawa | 25.03.2006 | 30,- |
5. | 55 | Jacenty Łapanowski | 1950 | KU AZS WAT Warszawa | 17.04.2006 | 30,- |
6. | 56 | Józef Woźniak | 1951 | KB Orentuz Warszawa | 11.05.2006 | - |
7. | 57 | Krzysztof Kowalewski | 1975 | napieraj.pl Warszawa | 11.05.2006 | - |
8. | 58 | |||||
9. | 59 | |||||
10. | 60 |
B25 - trasa bno na 25 km
L.p. | Numer startowy | Imię i Nazwisko | Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
Wpisowe opłacone |
1. | B251 | Marek Orlon | 1973 | UKS 1 Nowy Dwór Maz. | 19.04.2006 | |
2. | B252 | Anna Kowalewska | 1978 | napieraj.pl Warszawa | 11.05.2006 | - |
B15 - trasa bno na 15 km
L.p. | Numer startowy | Imię i Nazwisko | Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
Wpisowe opłacone |
1. | B151 | Henryk Bartkowiak | 1946 | GIBnO Nowa Iwiczna | 17.04.2006 | 10,- |
2. | B152 | Janusz Wałachowski | 1959 | Warszawa | 22.04.2006 | 10,- |
3. | B153 | Anna Olbrycht | 1956 | OLBnO Warszawa | 23.04.2006 | 10,- |
4. | B154 | Jerzy Hiller | 1947 | Start Lublin | 8.05.2006 | 10,- |
B10 - trasa bno na 10 km
L.p. | Numer startowy | Imię i Nazwisko | Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
Wpisowe opłacone |
1. | B101 | Jarosław Popowski | 1969 | KS Przyszłość Warszawa Włochy | 23.04.2006 | 10,- |
2. | B102 | Bogusław Hiller | 1954 | Start Lublin | 9.05.2006 | - |
3. | B103 | Janusz Cegliński | 1944 | Pielgrzym Warszawa | 8.05.2006 | 10,- |
C100 - trasa rowerowa na 100 km
L.p. | Numer startowy | Imię i Nazwisko | Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
Wpisowe opłacone |
1. | 100 | Stanisław Krawczyk | 1959 | OKS Otwock | 12.03.2006 | 30,- |
2. | 101 | Robert Olszewski | 1963 | OSiR Góra Kalwaria | 26.03.2006 | 30,- |
3. | 102 | Piotr Janowski | 1965 | Głosków | 17.04.2006 | 30,- |
4. | 103 | |||||
5. | 104 | Piotr Buciak | 1979 | Jarłojants KTE Styki Warszawa | 22.04.2006 | 30,- |
6. | 105 | Marcin Krasuski | 1972 | Warsaw Heroes | 27.04.2006 | - |
7. | 106 | Krzysztof Chojecki | 1981 | Dziekanów Leśny | 27.04.2006 | 30,-p |
8. | 107 | Piotr Wiśniewski | 1979 | Warszawa | 27.04.2006 | 30,-p |
9. | 108 | Justyna Plich | 1980 | Speleoklub Warszawski | 27.04.2006 | 40,-pn |
10. | 109 | Igor Podobiński | 1985 | Speleoklub Warszawski | 27.04.2006 | 30,-p |
11. | 110 | Alicja Podobińska | 1987 | Speleoklub Warszawski | 27.04.2006 | 30,-p |
12. | 111 | Wojsław Rubisz | 1979 | Speleoklub Warszawski | 27.04.2006 | - |
13. | 112 | Krzysztof Recielski | 1965 | Speleoklub Warszawski | 27.04.2006 | 30,-p |
14. | 113 | Tomasz Uznański | 1979 | Speleoklub Warszawski | 27.04.2006 | 30,-p |
15. | 114 | Adrian Żurowski | 1980 | Speleoklub Warszawski | 27.04.2006 | 30,-p |
16. | 115 | Piotr Studziński | 1976 | Radom | 28.04.2006 | 30,-p |
17. | 116 | Andrzej Chorab | 1968 | akord team | 29.04.2006 | - |
18. | 117 | Tomasz Konieczny | 1960 | Lipka | 2.05.2006 | - |
19. | 118 | Michał Nowaczyk | 1977 | Gdańsk | 2.05.2006 | - |
20. | 119 | Bartłomiej Bober | 1972 | PKO Harpagan Kobylnica | 4.05.2006 | - |
21. | 120 | Piotr Gazda | 1974 | Meles Team Warszawa | 29.04.2006 | 30,-p |
22. | 121 | Paweł Siwek | 1979 | Meles Team Warszawa | 29.04.2006 | 30,-p |
23. | 122 | Jarosław Rodziewicz | 1973 | Meles Team Pruszków | 29.04.2006 | 30,-p |
24. | 123 | Andrzej Piwakowski | 1951 | Gdańsk | 5.05.2006 | 40,-pn |
25. | 124 | Wojciech Piwakowski | 1977 | Gdańsk | 5.05.2006 | 40,-pn |
26. | 125 | Ryszard Chachurski | 1963 | KU AZS WAT Warszawa | 7.05.2006 | - |
27. | 126 | Tomasz Mikulski | 1973 | KKAM Warszawa | 8.05.2006 | - |
28. | 127 | Robert Bobiński | 1971 | Warszawa | 8.05.2006 | - |
29. | 128 | Jan Ciegiełka | 1962 | KU AZS WAT Warszawa | 8.05.2006 | - |
30. | 129 | Jacek Kijewski | 1970 | KU AZS WAT Warszawa | 8.05.2006 | 40,-p |
31. | 130 | Roman Trzmielewski | 1955 | Compass Kraków | 9.05.2006 | - |
32. | 131 | Sławomir Poletajew | 1985 | KKAM Warszawa | 10.05.2006 | - |
33. | 132 | Piotr Dymus | 1976 | napieraj.pl Warszawa | 10.05.2006 | - |
34. | 133 | Jacek Wrzesiński | 1969 | KU AZS WAT Warszawa | 10.05.2006 | - |
35. | 134 | Mariusz Pietrzak | 1972 | Warszawa | 11.05.2006 | - |
36. | 135 | |||||
37. | 136 | |||||
38. | 137 | |||||
39. | 138 | |||||
40. | 139 |
C50 - trasa rowerowa na 50 km
L.p. | Numer startowy | Imię i Nazwisko | Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
Wpisowe opłacone |
1. | C500 | |||||
2. | C501 | Jaroslaw Jakubowski | 1980 | Otwocka Grupa Rowerowa | 28.04.2006 | 10,- |
3. | C502 | Katarzyna Bolesta | 1979 | Meles Team Warszawa | 29.04.2006 | 10,- |
4. | C503 | Elżbieta Dobosz | 1958 | KB Gymnasion Warszawa | 8.05.2006 | - |
5. | C504 | Marek Dobosz | 1956 | KB Gymnasion Warszawa | 8.05.2006 | - |
6. | C505 | Bartosz Skalski | 1972 | Misiaczki Warszawa | 8.05.2006 | - |
7. | C506 | Ewa Misiaczek | 1968 | Misiaczki Warszawa | 8.05.2006 | - |
8. | C507 | Monika Madziarska | 1978 | Misiaczki Piaseczno | 8.05.2006 | - |
9. | C508 | Kamil Lesisz | 1984 | RKS "Reytan" Warszawa | 7.05.2006 | - |
10. | C509 | Ludomir Parfianowicz | 1955 | UNTS Warszawa | 8.05.2006 | 10,- |
11. | C510 | Bogusław Łupiński | 1960 | Warszawa | 10.05.2006 | - |
12. | C511 | Rafał Łuszpiński | 1962 | Warszawa | 10.05.2006 | - |
13. | C512 | Marcin Parfinowicz | 1963 | Warszawa | 10.05.2006 | - |
14. | C513 | Igor Błachut | 1973 | Wesoła | 11.05.2006 | |
15. | C514 | Maciej Szymczak | 1975 | - napieraj.pl |
11.05.2006 | - |
16. | C515 |
C20 - trasa rowerowa na 20 km
L.p. | Numer startowy | Imię i Nazwisko | Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
Wpisowe opłacone |
1. | C250 | Anna Małgorzata Olbrycht | 1964 | Warszawa | 23.04.2006 | 10,- |
2. | C251 | Dariusz Walczyna | 1973 | GAT WAL-KA Warszawa | 29.04.2006 | - |
3. | C252 | Grzegorz Olszewski | 1990 | UKS OSiR Góra Kalwaria | 8.05.2006 | - |
4. | C253 | Mirosław Misiak | 1970 | Żyrardów | 11.05.2006 | - |
E - Trasa ekstremalna 75 km w 12 godzin
L.p. | Numer startowy | Imię i Nazwisko | Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
Wpisowe opłacone |
1. | E1 | Tomasz Jurkowski | 1947 | KU AZS WAT Warszawa | 25.03.2006 | 30,- |
2. | E2 | Gaweł Boguta | 1976 | napieraj.pl Warszawa | 11.04.2006 | - |
3. | E3 | Agata Gładysz | 1979 | ciepłe kluchy racing team Warszawa | 13.04.2006 | 30,-p |
4. | E4 | Jakub Żmuda | 1978 | Człuchów | 14.04.2006 | - |
5. | E5 | Paweł Doniec | 1978 | Warszawa | 14.04.2006 | - |
6. | E6 | Janusz Olbrycht | 1955 | OLBnO Warszawa | 23.04.2006 | 30,- |
7. | E7 | Grzegorz Witkowski | 1959 | AIRBIKE Warszawa | 25.04.2006 | - |
8. | E8 | Sławomir Sypuła | 1958 | UNTS Warszawa | 25.04.2006 | 30,-p |
9. | E9 | Maciej Sawicki | 1977 | ciepłe kluchy racing team Warszawa | 27.04.2006 | 30,-p |
10. | E10 | Maciej Rek | 1990 | eM-wek Milanówek | 28.04.2006 | 30,-p |
11. | E11 | Tomasz Pryjma | 1964 | Emmet Team Warszawa | 5.05.2006 | - |
12. | E12 | Wojciech Wasilewski | 1965 | Emmet Team Józefów | 5.05.2006 | - |
13. | E13 | Katarzyna Polak | 1968 | GIBNO Warszawa | 5.05.2006 | 30,-p |
14. | E14 | Marcin Bieniak | 1989 | eM-wek Milanówek | 8.05.2006 | - |
15. | E15 | Grzegorz Palka | 1965 | Warszawa | 8.05.2006 | - |
16. | E16 | Krzysztof Sadlej | 1979 | Uniwersytecki Klub Alpinistyczny UKA Warszawa | 8.05.2006 | - |
17. | E17 | Aleksandra Barańska | 1980 | Głosków | 10.05.2006 | - |
18. | E18 | Marta Panasik | 1981 | KrzalWalkers SKPB Warszawa AT | 8.05.2006 | - |
19. | E19 | Adam Panasik | 1975 | KrzalWalkers SKPB Warszawa AT | 10.05.2006 | - |
20. | E20 | Marcin Mądry | - | Chełmno | 8.05.2006 | 30,-p |
21. | E21 | Arkadiusz Ręcław | - | Chełmno | 8.05.2006 | - |
22. | E22 | Beata Godycka | 1976 | Warszawa | 11.05.2006 | - |
23. | E23 | Szymon Ławecki | 1978 | ENTRE.PL Team Siedlce | 11.05.2006 | (40),- |
24. | E24 | Paweł Janiak | 1980 | ENTRE.PL Team Siedlce | 11.05.2006 | - |
25. | E25 | Wojciech Łachut | 1978 | Mława | 11.05.2006 | - |
26. | E26 | Łucja Łachut | 1985 | Mława | 11.05.2006 | - |
27. | E27 | |||||
28. | E28 | |||||
29. | E29 | |||||
30. | E30 |