VII DŁUGODYSTANSOWY
Marsz na Orientację |
Bieg na Orientację |
Jazda Rowerowa na
Orientację |
w dniu 7 maja 2005 roku (sobota) - rozgrywany w okolicach Choszczówki
Powrót do strony głównej DyMnO!
Lista zgłoszeń -> wzór Karty zgłoszeń <-
A. trasa piesza na 50 km
L.p. | Numer startowy | Imię i Nazwisko | Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
1. | 1 | Maciej Ligencki | 1984 | Inochodziec Lublin | 4.04.2005 |
2. | 2 | Sławomir Balcerczyk | 1978 | Konin | 21.04.2005 |
3. | 3 | Bogdan Zalewski | 1935 | Warszawa | 21.04.2005 |
4. | 4 | Agnieszka Bachta | 1978 | Zamość | 21.04.2005 |
5. | 5 | Katarzyna Ołowska | 1982 | Warszawa | 22.04.2005 |
6. | 6 | Gerard Nawra | 1982 | HKT PTTK "WYGA"/Warszawa | 22.04.2005 |
7. | 7 | Michał Kander | 1988 | Warszawa | 22.04.2005 |
8. | 8 | Maciej Madziński | 1988 | Warszawa | 22.04.2005 |
9. | 9 | Michał Chodecki | 1987 | 23 WDH-y "Grań"/Warszawa | 22.04.2005 |
10. | 10 | Piotr Doniec | 1987 | 23 WDH-y "Grań"/Warszawa | 22.04.2005 |
11. | 11 | Paulina Ślepowrońska | 1982 | Warszawa | 22.04.2005 |
12. | 12 | Tomasz Groszkowski | 1981 | Warszawa | 22.04.2005 |
13. | 13 | Zbigniew Tarnowski | 1953 | EGZOTYK Częstochowa | 22.04.2005 |
14. | 14 | Anna Trykozko | 1961 | Warszawa | 22.04.2005 |
15. | 15 | Paweł Michno | 1974 | KKT Salamandra Kolbuszowa | 22.04.2005 |
16. | 16 | Wojciech Frącz | 1990 | KKT Salamandra Kolbuszowa | 22.04.2005 |
17. | 17 | Maciej Przybyło | 1974 | KKT Salamandra Kolbuszowa | 22.04.2005 |
18. | 18 | Łukasz Motylski | 1983 | KKT Salamandra Kolbuszowa | 22.04.2005 |
19. | 19 | Dorota Haptaś | 1966 | KKT Salamandra Kolbuszowa | 22.04.2005 |
20. | 20 | Bartosz Niezgódka | 1976 | Toruń | 22.04.2005 |
21. | 21 | Michał Rogowski | 23 WDH-y "Grań" / Warszawa | 27.04.2005 | |
22. | 22 | Wojciech Drozda | 1958 | HKT "TREP" PTTK, Warszawa | 27.04.2005 |
23. | 23 | Kazimierz Makieła | 1951 | Warszawa | 28.04.2005 |
24. | 24 | ||||
25. | 25 | ||||
26. | 26 | ||||
27. | 27 | ||||
28. | 28 |
- trasa piesza na 25 km
L.p. | Numer startowy |
Imię i Nazwisko |
Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
1. | A251 | Damian Amurski | 1988 | EGZOTYK Częstochowa | 22.04.2005 |
2. | A252 | Damian Blukacz | 1988 | EGZOTYK Częstochowa | 22.04.2005 |
3. | A253 | Urszula Trykozko | 1969 | Warszawa | 4.05.2005 |
4. | A254 | Peter Kuhl | Heidrlberg (Niemcy) | 4.05.2005 | |
5. | A255 | ||||
6. | A256 |
- trasa piesza na 15 km
L.p. | Numer startowy |
Imię i Nazwisko |
Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
1. | A151 | Mariusz Siwiec | 1950 | Warszawa | 20.04.2005 |
2. | A152 |
- trasa piesza na 10 km
L.p. | Numer startowy |
Imię i Nazwisko |
Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
1. | A11 | ||||
2. | A12 | ||||
3. | A13 | ||||
4. | A14 | ||||
5. | A15 |
B. trasa bno na 50 km
L.p. | Numer startowy | Imię i Nazwisko | Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
1. | 51 | Grzegorz Krochmal | 1959 | UWKS WAT | 28.03.2005 |
2. | 52 | Sylwester Przybyła | 1957 | UWKS WAT | 28.03.2005 |
3. | 53 | Piotr Siliniewicz | 1948 | KB Orientuz Warszawa | 28.03.2005 |
4. | 54 | Jacek Kozłowski | 1957 | GIBnO „Amator” Warszawa | 29.03.2005 |
5. | 55 | Paweł Lech | 1965 | GIBnO "Amator" Warszawa | 19.04.2005 |
6. | 56 | Arkadiusz Mirkowski | 1973 | Warszawa | 20.04.2005 |
7. | 57 | Michał Krajewski | 1982 | AZS Politechnika Warszawska | 21.04.2005 |
8. | 58 | Jakub Gołąb | 1984 | Ciechanów | 22.04.2005 |
9. | 59 | Tomasz Koguciuk | 1981 | "Inochodziec" Lublin | 22.04.2005 |
10. | 60 | Antoni Wróbel | 1987 | Warszawa | 25.04.2005 |
11. | 61 | Michał Tomczyk | 1987 | Warszawa | 25.04.2005 |
12. | 62 | Krzysztof Protas | 1977 | SBBP Adventure Team Warszawa | 25.04.2005 |
13. | 63 | Piotr Strzałkowski | 1967 | SBBP Adventure Team Warszawa | 26.04.2005 |
14. | 64 | Paweł Zach | 1968 | Warszawa | 1.05.2005 |
15. | 65 | Jerzy Natkański | 1954 | Warszawa | 1.05.2005 |
16. | 66. | Katarzyna Polak | 1968 | Warszawa | 2.05.2005 |
17. | 67. | Łukasz Michałek | 1979 | Warszawa | 5.05.2005 |
18. | 68 | ||||
19. | 69 | ||||
20. | 70 |
- trasa bno na 25 km
L.p. | Numer startowy | Imię i Nazwisko | Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
1. | B251 | Małgorzata Krochmal | 1959 | UWKS WAT | 28.03.2005 |
2. | B252 | Włodzimierz Kwaśniewski | 1952 | Warszawa | 3.05.2005 |
3. | B253 | ||||
4. | B254 | ||||
5. | B255 |
- trasa bno na 15 km
L.p. | Numer startowy | Imię i Nazwisko | Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
1. | B151 | Danuta Mroczek | 1960 | Warszawa | 18.04.2005 |
2. | B152 | Andrzej Mroczek | 1961 | Warszawa | 18.04.2005 |
3. | B153 | Anna Julia Olbrycht | OLBnO Warszawa | 22.04.2005 | |
4. | B154 | ||||
5. | B155 |
- trasa bno na 10 km
L.p. | Numer startowy | Imię i Nazwisko | Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
1. |
B101 |
Stanisław Wysocki | 1929 | WKS Gwardia Warszawa | 9.04.2005 |
2. |
B102 |
Henryk Bartkowiak | 1946 | GIBnO "Amator" Warszawa | 19.04.2005 |
3. |
B103 |
Jerzy Hillar | 1947 | Lublin | 1.05.2005 |
4. | B104 | ||||
5. | B105 |
C. trasa rowerowa na 100 km
L.p. | Numer startowy | Imię i Nazwisko | Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
1. | 100 | Stanisław Krawczyk | 1959 | OKS Otwock | 23.01.2005 |
2. | 101 | Karol Żwiruk | 1977 | cieplekapcie.net | 20.04.2005 |
3. | 102 | Paweł Majtkowski | 1978 | cieplekapcie.net | 20.04.2005 |
4. | 103 | Robert Ziemba | 1977 | cieplekapcie.net | 20.04.2005 |
5. | 104 | Leszek Herman-Iżycki | 1958 | Warszawa | 22.04.2005 |
6. | 105 | Grzegorz Ochędzan | 1979 | Warszawa | 22.04.2005 |
7. | 106 | Marcin Krasuski | 1972 | Warszawa | 25.04.2005 |
8. | 107 | Magdalena Łączak | 1978 | WAT Warszawa | 25.04.2005 |
9. | 108 | Paweł Dybek | 1975 | WAT Warszawa | 25.04.2005 |
10. | 109 | Krzysztof Sokalski | 1982 | WAT Warszawa | 25.04.2005 |
11. | 110 | Paweł Krzeminski | 1982 | WAT Warszawa | 25.04.2005 |
12. | 111 | Igor Błachut | 1973 | Wesoła | 27.04.2005 |
13. | 112 | Jacek Kijewski | 1970 | Warszawa | 27.04.2005 |
14. | 113 | Rafał Kędziorek | 1972 | Warszawa | 30.04.2005 |
15. | 114 | Piotr Buciak | Warszawa | 29.04.2005 | |
16. | 115 | Konrad Wtulich | 1979 | Mława | 3.05.2005 |
17. | 116 | Ela Dobosz | 1958 | Warszawa | 4.05.2005 |
18. | 117 | Marek Dobosz | 1956 | Warszawa | 4.05.2005 |
19. | 118 | Sławomir Otap | 1953 | Warszawa | 26.04.2005 |
20. | 119 |
- trasa rowerowa na 50 km
L.p. | Numer startowy | Imię i Nazwisko | Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
1. | C500 | Tomasz Jurkowski | 1947 | sbbp.pl Warszawa | 17.04.2005 |
2. | C501 | Janusz Olbrycht | 1955 | OLBnO Warszawa | 21.04.2005 |
3. | C502 | Marcin Gontarski | 1986 | HKT "Błękitni" Warszawa | 22.04.2005 |
4. | C503 | Maciej Latek | 1986 | HKT "Błękitni" Warszawa | 22.04.2005 |
5. | C504 | Marcin Gonta | 1986 | HKT "Błękitni" Warszawa | 22.04.2005 |
6. | C505 | Tytus Mickiewicz | 1975 | Piastów | 4.05.2005 |
7. | C506 | ||||
8. | C507 | ||||
9. | C508 | ||||
10. | C509 |
- trasa rowerowa na 25 km
L.p. | Numer startowy | Imię i Nazwisko | Rok urodzenia | Klub / Organizacja | Data zgłoszenia |
1. | C250 | Adam Krochmal | 1986 | Warszawa | 13.04.2005 |
2. | C251 | Karolina Bartkowiak | 1988 | GIBnO "Amator" Warszawa | 19.04.2005 |
3. | C252 | Anna Małgorzata Olbrycht | 1964 | OLBnO Warszawa | 21.04.2005 |
4. | C253 | Zbigniew Olbrycht | 1958 | OLBnO Warszawa | 21.04.2005 |
5. | C254 | Dariusz Walczyna | 1973 | GAT WAL-KA Warszawa | 22.04.2005 |
6. | C255 | ||||
7. | C256 |